Çeviri Ofisi Afyon

Afyon bölgesinde sıklıkla yeminli tercüme ve online çeviri hizmeti vermekteyiz.

Noter Yeminli Tercüme Noter Yeminli Tercüme; Bir evrak ya da belgenin talep edilen dile tercümesi yapıldıktan sonra noterlerden tasdik edilmesi anlamına gelmektedir. Biz, sizin adınıza tüm bu işlemleri tamamlar ve belgesi size teslim ederiz.

Sözlü Tercüme Sözlü tercüme, “Herhangi kaynak dilde konuşulanları, istenen hedef dile aktarmak” anlamına gelmektedir. Burada ifade edilen konuşmaların anlık olarak çevirilmesidir. Nasıl yazılı tercümede dosya ya da evrakların çevirisi yapılırken, sözlü tercüme anlık olarak yapılmaktadır. Ardıl veya simultane tercüme yapanlar sözlü tercüme görevini üstlenmektedir.

Yazılı Tercüme Yazılı çeviriler yeterli seviyede uzmanlık ve deneyim gerektirmektedir. Yazılı tercüme yaparken, çevirmenin iki dile de hakim olması gerekir. Yeterli bilgisi olmayan çevirmenlerin yaptığı yazılı tercümeler güvenilir olmayabilir.

Tercüme Fiyatları Güncel tercüme fiyatları hakkında bilgi almak için telefon ya da e-posta aracılığı ile bizden bilgi alabilirsiniz.

Online Tercümanlık Tercüme büromuz, teknolojinin getirdiği tüm kolaylıkları kullanarak, müşterilerine online tercüme hizmet vermektedir. Çeviri Ofisi Afyon, Yeminli Çeviri Ofisi Afyon, Noter Yeminli Çevirmenlik Ofisi Afyon, Çeviri Ofisleri Afyon, Çeviri Ofis Adresleri Afyon

  Bizi Arayın
  0850 888 91 60

   Eposta Gönderin

  Mecidiyeköy Mah. Büyükdere Cad. Andaç Apt. No:45 D:31 Şişli/Mecidiyeköy/İSTANBUL (Şişli Emniyet Yanı)

   Yol Tarifi Al

  Aspa Tercüme Tüm Hakları Saklıdır.