En Uygun Fiyat Teklifini İsteyin

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

Varsa Mesajınız

Ardıl Tercümanlık Hizmetini Profesyonellerden Alın !
Ardıl Tercüme

Ardıl Tercüme Hizmetleri

 • Ardıl tercüme nedir ve nasıl çalışır?
  Ardıl tercüme, bir konuşmacının söylediklerini hemen ardından bir başka dilde çevirmenin yapıldığı bir çeviri yöntemidir. Ardıl tercüme genellikle konferanslar, toplantılar, seminerler gibi canlı etkinliklerde kullanılır. Konuşmacı, bir dilde konuşurken, tercüman aynı anda veya kısa bir gecikmeyle başka bir dile çeviri yapar.

 • Ardıl tercümanlar hangi yeteneklere sahiptir?
  Ardıl tercümanlar dil becerileri, kültürel bilgi, hızlı düşünme ve karar verme yetenekleri gibi bir dizi önemli yeteneğe sahiptir. İyi bir ardıl tercüman, konuşmacının ifade ettiği mesajı hızlı bir şekilde anlayabilir ve bunu hedef dilde akıcı ve doğru bir şekilde iletebilir.

 • Ardıl tercüme için hangi ekipman gereklidir?
  Ardıl tercüme için genellikle konuşmacının sesini duyabilmek ve çeviri yapabilmek için ses ekipmanı, kulaklık ve mikrofon gibi teknolojik ekipmanlar kullanılır. Ayrıca konuşmacı ve tercüman arasındaki iletişimi kolaylaştırmak için bazen kabinler veya iletişim sistemleri de kullanılır.

 • Ardıl tercüme hizmetini nasıl organize edebilirim?
  Ardıl tercüme hizmetini organize etmek için öncelikle etkinlik tarihini, konumunu ve süresini belirlemeniz gerekmektedir. Ardından tercüme yapılacak dilleri ve tercüman sayısını belirleyerek bir tercüme firması ile iletişime geçebilirsiniz. Firmalar, ihtiyaçlarınıza uygun tercümanları ve gerekli ekipmanı sağlayabilir ve etkinliğiniz için planlama yapabilir.

Tercüme hizmetlerimiz ile ilgili aklınıza takılan sorular mı var?

Bizi arayın 0850 888 91 60 ya da teklif alın

Yeminli Tercüme Hizmeti

Yeminli tercüme, güvenilir çeviri.

En Uygun Ardıl Tercüme Hizmeti

Ardıl tercüme hizmetini Türkiye’nin öncü tercüme ofisinden alın. Ardıl çeviri yapılırken orijinal metinlerdeki ana fikri, duygu, düşünceleri çevrilen dile aktarmak oldukça zordur. Bundan dolayı Ardıl çeviri yapacak olan tercüman her iki dilde de uzman olmalıdır.

Ardıl tercümesinde engin tecrübeye sahip ASPA Çevirisi bürosuyla iletişime geçerek projeniz hakkında daha bilgi vererek, fiyat, teslimat süresi de merak ettiğiniz diğer bütün detaylar hakkında bilgi alın.

Hemen (0850) 888 91 60 numaralı telefondan 7/24 bize ulaşarak ardıl tercüme hizmetlerimiz ve fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Veya hemen formu doldurarak fiyat teklifi alın.

 Tercüme Hizmeti

Noter Onaylı Tercüme çözümlerine mi ihtiyacınız var?

Ardıl Tercüme

En iyi fiyatlarla hızlı, yeminli Ardıl tercüme çözümleri sunuyoruz. Kişisel Verilerin Gizliliği & güvenliğini sağlayarak müşteri memnuniyetini esas alan sıfır hata politikamız sayesinde yüksek kaliteli sertifikalı tercüme hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Hukuki, Ticari, Sağlık, Diploma, Sözleşme, Konferans, Sözleşme, İş Görüşmesi, İş Gezisi başta olmak üzere her sektörde tercüme ana dilinde konuşan çevirmenlerimiz tarafından yapılır.

ASPA Tercüme Bürosu, yüksek kaliteli tercüme hizmetleri söz konusu olduğunda, sahip olabileceğiniz en iyi çözüm ortağınızdır.  53 + Dilde hizmet verdiğimiz en geniş tercüman ağıdan sahip olduğumuzdan, Almanca, Arapça, Fransızca, Rusça, İspanyolca, Çince başta olmak üzere 53 den fazla dilde tercüme yapıyoruz ve dil & tercümen sayısını her geçen gün arttırıyoruz. Lider & yenilikçi tercüme bürosu olarak Ardıl tercüme işlerinizde güvenebileceğiniz çözüm ortağınız olmak istiyoruz.

Hemen bizimle iletişime geçerek en uygun noter yeminli tercüme  hizmet fiyatı alın.

Kaliteli Ardıl Tercümesi

Kaliteli Ardıl tercümenin sizle için ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Bunu bildiğimiz için çevirileri 3 aşamalı kontrolden geçirerek teslim etmekteyiz.

Tercüme işleriniz için fiyat teklifi formundan dosyalarınızı yükleyerek bize göndere bilirsiniz. Tercüman arkadaşlarımız aynı gün içerisinde dosyanızı inceleyerek en uygun fiyat teklifi ile size dönüş yapacaktır.

Ardıl tercüme işlerinizi alanında uzman olan tercümanalar emanet etmektedir. Her dilin ve sektörün kendine has terminolojisine hakim olmak gerekir.

Tercüme yaptırmak istediğiniz alanla alakalı uzmanımızla iletişime geçmek için bizi arayın.

Ardıl Çeviri Fiyatları

Ardıl tercüme fiyatları, teslimat süresi & hizmet işleyişimiz hakkında bilgi almak için lütfen telefon numarası veya teklif formundan bize ulaşın.

Çevrilecek proje hakkında bilgileri, fiyat teklif formunu doldurarak yükleyin ve bize gönderin. Biz de en kısa sürede en uygun fiyat teklifi ile sizi dönüş yapalım.

Ardıl Tercüme ücreti resim, Ardıl gibi farklı olması, karakter sayısı gibi faktörlere göre değiştiği için çalışmanızı gördükten sonra ancak doğru fiyatı verebiliriz.

15 yıldır İstanbul Şişli lokasyonunda hizmet vermekte olan ASPA tercüme bürosu bu zaman zarfında 53 + Dilde 2.150 den fazla firmanın binlerce  tercüme işine imza atmıştır.