ÇANAKKALE ASPA NOTER YEMİNLİ TERCÜME OFİSİ

Doğru, kaliteli ve zamanında teslimat ile ASPA tercüme merkezi, profesyonellerin tercihidir. ASPA Noter Yeminli Tercüme Ofisi, turizm, tarım ve hayvancığın oldukça gelişkin olduğu Çanakkale ilinde Ayvacık, Bayramiç, Biga, Bozcaada, Çan, Eceabat, Ezine, Gelibolu, Gökçeada, Lapseki, Yenice ilçelerinde sizin için tercüme hizmeti vermektedir. Uluslararası ticaretin olmazsa olmaz sertifikaları ve tüm hukuki işlemleriniz için baştan sonra her aşamada ücretsiz danışmanlık hizmeti vermektedir. Dünyanın tüm dillerinde başta İngilizce olmak üzere Rusça, Arapça, Fransızca vb. dillerin hepsinde, alanında uzman 11 yıllık tercüme ekibimiz hizmetinizdedir. Turizm alanında UNWTO ve IHA gibi otelcilik seyahat belgeleri, reklam tanıtım filmleri deşifre yöntemi ile tercüme edilmektedir. Hayvancılık alanındaki sertifikalar ve OIE(Dünya Hayvan Sağlığı Örgütü) yazışmaları, Balıkçılık belgeleri ve ICC denizcilik sertifikası, tarım alanında yerli tohum menşei sertifikaları ve ISTA tohum testleri, OIV bağ ve şarap sertifikaları, ECOBANK başvuru evrakları, KOSGEB ve AB proje desteği için gereken evraklar, UNDP (Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı)kapsamındaki tüm yazışmalar, IFAD (Uluslararası Tarımsal Kalkınma Fonu), CIMMYT (Uluslararası Mısır ve Buğday Geliştirme Merkezi) bünyesine tüm başvurular, EAC Gümrük Sertifikası ve vekaletnameleri en hızlı şekilde Noter tasdikli olarak yapılmaktadır. Gizlilik ilkesiyle hareket eden ASPA ile evraklarınızın hakkı saklı kalarak mevzuata uygun şekilde arşivlenecektir. Üniversite bağlantılı işlerinizde, akademik tez, makale ve kitap gibi yayın çevirilerinizde başta sona denetim yapan editörlerimiz tarafından kusursuz bir şekilde alan çalışmasına göre gerek görülen tüm lokalizasyon işlemleri yapılmaktadır. Yurt dışı eğitimleri için gereken diploma, pasaport, transkript, referans mektubu vb. tüm resmi evraklarınız aynı gün içerisinde en hızlı şekilde çevrilmektedir.

Aspa Noter Yeminli Tercüme Merkezimizin yazılı / sözlü çeviri hizmetlerimizden bazıları; tarım belgelerinin tercümesi Hukuk tercümesi Tıbbi – medikal tercüme Tanıtım-reklam ve katalog tercümesi Sosyal medya içerik üretimi ve web sitesi tercümesi Deşifre metin tercümesi Ticari Tercüme Akademik Tercüme ve Redaksiyon Web sitesi, altyazı, sosyal medya ve reklam Tercümesi kişiye özel talepler doğrultusunda tercüme hizmeti

E-ticarette yol arkadaşınız Post-pandemi sürecinde hareketlenen uluslararası e-ticaret çalışmalarınızda Amazon danışmanlığı ücretsiz olarak yapılarak, resmi yazışmalar tercüme edilmektedir. Üstelik evinizden her formatta evrakı yollayabilirsiniz. PDF, WORD veya fotoğraf olarak yolladığınız metinler yeniden formatlanarak kusursuz olarak tercüme edilir. Mesai saati olmadan, dilediğiniz anda bir telefonla çevirinizin son durumunu her an öğrenebilirsiniz. İletişim için info@aspatercume.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Fiyatlandırma ve teslim süresi için hemen bizimle iletişime geçin.

  Bizi Arayın
  0850 888 91 60

   Eposta Gönderin

  Mecidiyeköy Mah. Büyükdere Cad. Andaç Apt. No:45 D:31 Şişli/Mecidiyeköy/İSTANBUL (Şişli Emniyet Yanı)

   Yol Tarifi Al

  Aspa Tercüme Tüm Hakları Saklıdır.