Denklik Belgesi Tercümesi


Denklik Belgesi Tercümesi
Aspa Tercüme yeminli profesyonel tercüman ekibi ile, denklik belgesi tercüme hizmetini çok uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz…

Denklik Belgesi Tercümesi Denklik Belgesi, yurtdışında tanınan bir yüksek öğretim kurumundan alınan lisans diplomalarının Türkiye’deki yüksek öğretim kurumlarınca verilen ön lisans, lisans ve yüksek lisans diplomalarına eşdeğer olduğunun tespit edilmesini ifade eder.

Denklik Belgesi Tercümesi nasıl yapılır? Denklik Belgesi Tercümesi yaptırmak için ilk olarak belge online olarak büromuza gönderilir. Tüm çeviri ve kontrol işlemleri bittikten sonra talebe göre evraklar noter onayına sunulur ya da direk müşteriye gönderilir.

Denklik Belgesi Tercümesi yapanlar Talep edilen dilde yemin zabtı olan çevirmenlerden oluşmaktadır.

Denklik Belgesi Tercümesi için ne gerekir? Denklik Belgesi Tercümesi yaptırmak için belgenin ya da yayının aslını ya da kopyasını e-posta ya da whatsapp aracılığı ile bize ulaştırmanız yeterlidir.

Denklik Belgesi Tercümesi fiyatları Denklik Belgesi Tercümesi fiyat ve fiyatlandırma şekli belgedeki karakter sayısı, kelime sayısı ya da belgenin içeriği gibi değişkenler üzerinden hesaplanır.

Denklik Belgesi Tercümesi yapılan diller Denklik Belgesi Tercümesi hizmetleri için genelde tüm dünya dillerinde talep gelmektedir. Tabi ki bunların başında İngilizce, Almanca, Rusça, Osmanlıca, Fransızca ve İspanyolca gelmektedir.

Denklik Belgesi Tercümesi Aspa Tercüme Bürosu olarak müşterilerimize sağladığımız hizmetlerden biriside denklik belgesi tercüme hizmetidir. Yılların bizlere verdiği bilgi ve deneyim, uzmanlaşmış tercüman ekibimiz ile tüm dillere denklik belgesi tercümesi yapmaktayız. Üniversite diplomanızın yurtdışında geçerli olması için denklik belgelerine ihtiyacınız vardır. Denklik belgesi, diplomanızı vereceğiniz kurumun diline tercüme edilmesi gerekmektedir. Denklik belgesi ve diploma tercüme işlemlerini sizlerin adına hızlı gerçekleştirmekteyiz.

Denklik Belgesi Nasıl Alınır? Yurt dışından bir üniversiteden mezun olduysanız aynı şekilde YÖK denklik başvuru yapılarak belgelerin tercümesi yapılması gerekmektedir. Denklik belgesi başvuru belgeleri YÖK’e posta yoluyla veya elden ulaştırılması gerekmektedir.

Denklik Başvuru Belgeleri Diplomanın orijinali ve fotokopisi (Diplomanın İngilizce veya Türkçe’ye noter onaylı tercümesi) Kimlik ya da pasaportun fotokopisi Transkript belgesinin orijinali ve fotokopisi Başlıca istenilen belgeleri yukarıda sıraladık. Fakat alanınıza göre istenilen belgelerde değişiklik olmaktadır. Bu belgelerin tercüme işlemleri ve denklik başvurusu için hangi belgeleri vermeniz gerekiyor detaylı bir şekilde bilgi almak istiyorsanız bize ulaşın. Size hızlı bir şekilde yardımcı olarak işlemlerinizi hızlandırabiliriz.

Denklik Belgesi Tercüme Fiyatları Denklik belgesi çeviri ücreti, denklik belgelerinin tercümesinin yapılacağı dile, kaç evrak olduğuna, noter onaylı tercüme yapılması vb. faktörlere göre değişiklik göstermektedir. Denklik belgesi tercüme fiyatı alabilmek ve işlemlerinizi hızlı bir şekilde halletmeniz için bize ulaşmanız yeterlidir. İletişim kanallarımızdan herhangi birisiyle bize ulaştığınız anda Aspa Tercüme Bürosu tercüman ekibimiz en hızlı şekilde ihtiyacınıza cevap verecektir…

  Bizi Arayın
  0850 888 91 60

   Eposta Gönderin

  Mecidiyeköy Mah. Büyükdere Cad. Andaç Apt. No:45 D:31 Şişli/Mecidiyeköy/İSTANBUL (Şişli Emniyet Yanı)

   Yol Tarifi Al

  Aspa Tercüme Tüm Hakları Saklıdır.