Dijital Çeviri Hizmeti

Dijital Çeviri Hizmeti Aspa Tercüme yeminli profesyonel tercüman ekibi ile, dijital tercüme hizmetini çok uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz…

Dijital Çeviri Hizmeti Aspa Tercüme Bürosu olarak müşterilerimize sağladığımız hizmetlerden biriside dijital tercüme hizmetidir. Yılların bizlere verdiği bilgi ve deneyim, uzmanlaşmış tercüman ekibimiz ile yabancı film altyazı tercümesi, yabancı dizi altyazı tercümesi hizmetini vermekteyiz. Farklı dillerde çekilmiş olan filmlerin, dizilerin, belgesellerin veya herhangi bir metin, görüntü ve ses gibi tüm dijital medyada kullanılan eserlerin tercüme işlemini yapmaktayız.

Dizi, Film Tercüme Hizmeti Günümüzde dijital dünyanın ne derece büyük olduğunu, gelişen teknoloji sayesinde her şeye rahatlıkla erişilebildiğini biliyoruz. Örneğin yabancı bir dizi çekiliyor neredeyse dünyanın her yanından bu dizi izleniyor. Bu yüzden yabancı dilden yerel dile çevrilmesi gereken film, dizi vb. dijital yapıtların alt yazı, dublaj metni çevirisini yapmak çok önemli bir iş alanıdır. Yapılacak olan tercümenin milyonlarca insana ulaşacağı düşünülürse tercüme yapacak ekibe büyük bir sorumluluk düşmektedir. Tercümesi yapılacak olan dijital eserin hangi dilde çevirisi yapılacaksa o dile hakim, ülkenin geleneklerini ve konuşma tarzını iyi bilen bir ekip tarafından yapılması gerekmektedir. Aksi taktirde izleyiciye anlatılmak istenen olayın, duygunun tam olarak aktarılamaması izlenilen dijital eserden keyif alınamaması, izlenmemesine kadar gidebilir.

Dizi, Film, Belgesel Çeviri Fiyatları Yabancı dilden yerelleştirilmeye çalışılan dizi, film, belgesel vb. dijital eserlerin tercüme işi oldukça zaman gerektiren, emek harcanan bir alandır. Yapılacak olan tercüme dijital eserle senkronize olması gerekmektedir. Bu yüzden yapılan tercüme defalarca kontrollerden geçerek dizi, film gibi eserlere montajı yapılmaktadır. Dijital tercüme fiyatları çevirisi yapılacak olan dile, uzunluğuna vb. durumlara göre farklılıklar göstermektedir. Net bir fiyat verilebilmesi için çevirisi yapılacak olan dijital eser hakkında bilgi sahibi olunması gerekmektedir. Aspa tercüme bürosu olarak bu hizmeti sizlere uygun fiyatlara, profesyonel bir şekilde vermekteyiz. Tek yapmanız gereken iletişim kanallarımızdan herhangi birisiyle bizlere ulaşmak.

  Bizi Arayın
  0850 888 91 60

   Eposta Gönderin

  Mecidiyeköy Mah. Büyükdere Cad. Andaç Apt. No:45 D:31 Şişli/Mecidiyeköy/İSTANBUL (Şişli Emniyet Yanı)

   Yol Tarifi Al

  Aspa Tercüme Tüm Hakları Saklıdır.