Ehliyet Tercümesi Hizmet
 Aspa Tercüme yeminli profesyonel tercüman ekibi ile, ehliyet tercümesi hizmetini çok uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz…

Ehliyet Tercümesi
Sürücü belgesi veya ehliyet yetkili kurumlar tarafından verilen; karayolunda seyreden motorlu veya motorsuz araçların bireyler tarafından idare edilebilmesine olanak tanıyan, kimlik işlevi görebilen resmi belgedir.

Tercüme nasıl yapılır? Her hangi konuda “tercüme” ihtiyacı duyduğunuzda, ilk olarak “sözlü ya da yazılı çeviri” olarak talepte bulunmalısınız. Eğer yazılı çeviri istiyorsanız, belgenin büromuza e-posta, kargo ya da sanal ortam üzerinden ulaştırılması gerekir. Bünyemizde yer alan uzman çevirmen kadromuz ile tüm talepleriniz hızlı ve güvenilir şekilde tercüme edilir ve size teslim edilir.

Yeminli Tercüman Çeviri yapılacak belge için eğer noter tasdiği gerekli ise bu çeviriyi yapacak çevirmenin “yeminli tercüman” olması ve herhangi bir noterde yemin zabtı olması gereklidir.

Noter Yeminli Tercüme Noter Yeminli Tercüme; her hangi bir belgenin talep edilen dilde tercümesi yapıldıktan sonra noterlerden tasdik edilmesi anlamına gelmektedir. Biz, sizin adınıza tüm bu işlemleri tamamlar ve belgesi size teslim ederiz.

Tercüme Fiyatları Tercüme fiyatları belirli bazı değişkenlere göre belirlenir. Tercüme fiyatı belirlemek için şu değişkenlere bakılır “belgenin içeriği”, “çeviri yapılacak dil”, “noter tasdik”, “belgenin karakter sayısı”.

Tercüme Yaptığımız Diller Sözlü ve yazılı tercüme alanında tüm dünya dillerinde çeviri hizmeti vermekteyiz. Fakat en yoğun talep gören dilleri “İngilizce”, “Almanca”, “Fransızca”, “Rusça”, “Arapça” olarak sıralayabiliriz.

Ehliyet Çeviri Aspa Tercüme Bürosu olarak müşterilerimize sağladığımız hizmetlerden biriside ehliyet tercüme hizmetidir. Yılların bizlere verdiği bilgi ve deneyim, uzmanlaşmış tercüman ekibimiz ile ehliyet tercümesi hizmetini vermekteyiz. Kişilerin trafiğe çıkabilme yeteneğine sahip olup olmadığını gösteren belgeye ehliyet belgesi denmektedir ve global olarak bu ehliyetler bir geçerliliğe sahiptir. Fakat bazı ülkeler mevcut olan ehliyetinizin kendi dillerinde çevirilerini istemektedirler. Her ülkede böyle olmasa da genellikle yurtdışında çalışacak olan kişilerden ehliyet belgesi tercümesi istenmektedir. Noter Onaylı Ehliyet Belgesi Çevirisi   Resmi bir belge olan ehliyet belgesi için tercümesininde resmi olması gerekmektedir. Bu yüzden yapılan çeviriler noter onaylı ehliyet belgesi çevirisi olmak durumundadır. Ancak bazı kurumlar yapılan ehliyet belgesi çevirisinin yeminli tercüman tarafından tercüme edilip, mühürlenmesini de yeterli bulmaktadır. Bu yüzden ehliyet belgesi çevirisini vereceğiniz kurumun evraklarda ne şartlar aradığını iyi bir şekilde öğrenmeniz ilerde sorun yaşamamanız için iyi olacaktır. Noter onaylı ehliyet çevirisi lazımsa, ehliyet belgesinin çevirisini mutlaka yeminli tercüman bürolarına yaptırmanız gerekmektedir. Herhangi birinin yaptığı ehliyet çevirisini noter onaylamamaktadır. Noterin onaylaması için anlaşmalı olan tercüme bürolarının yeminli tercümanın kaşe, imzası gerekmektedir. Bu yüzden ehliyet belgesi çevirisi yaptıracaksanız profesyonel bir tercüme bürosundan bu hizmeti almanız gerekmektedir. Aspa Tercüme Bürosu olarak yıllardır ehliyet belgesi tercümesi yapmaktayız. Sizde zaman kaybına uğramamak için bizimle iletişme geçin ve çok kısa süreler içerisinde işlemlerinizi halledelim.

Ehliyet Tercüme Fiyatları Ehliyet belgesi tercüme ücreti yeminli tercüman tarafından yapılması, noter onaylı ehliyet belgesi tercümesi olması gibi etkenlere göre değişiklikler göstermektedir. Net bir fiyat alabilmeniz için websitemiz üzerinde bulunan herhangi bir iletişim kanalımızdan birisiyle bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Aspa Tercüme ekibimiz kısa süre içerisinde sizlere dönüş sağlayarak bilgi verecektir…

  Bizi Arayın
  0850 888 91 60

   Eposta Gönderin

  Mecidiyeköy Mah. Büyükdere Cad. Andaç Apt. No:45 D:31 Şişli/Mecidiyeköy/İSTANBUL (Şişli Emniyet Yanı)

   Yol Tarifi Al

  Aspa Tercüme Tüm Hakları Saklıdır.