Genel Tercüme Aspa Tercüme Bürosu olarak müşterilerimize sağladığımız hizmetlerden biriside Genel Tercüme hizmetidir. Yılların bizlere verdiği bilgi ve deneyim, uzmanlaşmış tercüman ekibimiz ile tüm Genel Tercüme işleriniz için tercüme hizmeti vermekteyiz. Genel Tercüme uzman tercümanlar tarafından yapılması gerekir. Çünkü uluslararası ticarette iletişim ve yazışmalar çok önemlidir. Genel tercüme ve çeviriler özellikle bir sayfalık yazı ya da belgelerden oluşur. Her türlü insanın ihtiyaç duyabileceği çeviri çeşitlerindendir.

Belge Tercümesi nasıl yapılır? Çevirmen tüm belgelerin çevirilerini online olarak yapar. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra, çeviri yapılan belgeler müşteriye teslim edilir.

Belge Tercümesi için ne gerekir? Genel Tercüme için bize, çevirisini istediğiniz belgeleri göndermeniz gerekir. Evrakların taranmış hallerini e-posta yolu göndermeniz gerekir. Belgeleri tarafımıza iletildikten sonra en yakın sürede bilgi verilecektir.

Belge Tercümesi için yapılan diller Genel Tercüme uluslararası alanda gerekli olduğu için tüm ülkeler ile yapılmaktadır ve tüm dillerde çeviri mümkündür.

Bizi Arayın
0850 888 91 60

 Eposta Gönderin

Mecidiyeköy Mah. Büyükdere Cad. Andaç Apt. No:45 D:31 Şişli/Mecidiyeköy/İSTANBUL (Şişli Emniyet Yanı)

 Yol Tarifi Al

Aspa Tercüme Tüm Hakları Saklıdır.