En Uygun Fiyat Teklifini İsteyin

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

Varsa Mesajınız

Öz Geçmiş Tercümesi

ASPA Tercüme, CV/Özgeçmiş çevirisi konusunda profesyonel ve hızlı hizmet sunar.
Profesyonel Tercume

Online CV tercümesi

Profesyonel CV tercümesi

Uygun fiyat politikamız ve rekabetçi fiyatlandırma stratejimizle, her bütçeye uygun çözümler sunarak, profesyonel CV tercümesini herkesin erişebileceği bir hale getiriyoruz.

  • ASPA Tercüme’de  CV niz uluslar arası kriteler gözetilere profesyonel şekilde çevrilirir

  • CV/Özgeçmiş belgelerinizi ilgili hedef dilin dilbilgisine, yazım kurallarına ve yerel iş piyasasının gerekliliklerine tam olarak uyacak şekilde titizlikle tercüme edilmektedir.

  • ASPA Tercüme’nin uzman tercüman ekibi, işverenlerin gözünde sizi öne çıkaracak şekilde CV/Özgeçmiş belgelerinizin dikkatlice çevirisini gerçekleştirir ve hedef dildeki ifade gücünüzü ve profesyonel yeteneklerinizi etkili bir şekilde yansıtır.

  • Online CV tercümesiyle, uluslararası iş fırsatlarını keşfedebilir, küresel iş piyasasında rekabetçi bir avantaj elde edebilir ve kariyerinizi uluslararası düzeyde ilerletebilirsiniz.

Tercüme hizmetlerimiz ile ilgili aklınıza takılan sorular mı var?

Bizi arayın 0850 888 91 60 ya da teklif alın

Uygun fiyatlarla profesyonel CV çevirisi için ASPA Tercüme

Hızlı CV tercümesi

İngilizce CV Tercümesi

İş arayışında olan bireylerin kendilerini firmalara anlatabilmeleri konusunda ilk adım olan özgeçmiş ya da Cv’ler, sağlam bir editör kontrolünden geçirilerek İngilizce Cv Çevirisi hizmetinden faydalanmalıdır. Kendi alanında uzmanlaşmış, yılların tecrübesi ile profesyonel işler çıkartan tercüme ekibimiz ile iş hayatınızda kilit nokta rolü taşıyan Cv’lerinizin çeviri hizmetinde de yanınızdayız.

Etkili, özgün ve profesyonel bir özgeçmiş; iş dünyasına girişte ve ilerleyen zamanlarda iş değişikliklerinde kişilerin ilk intibasını oluşturarak istenilen işin alınmasında ilk özellik olma önemini taşırlar. Bunu farkında olarak büyük bir titizlikle cv çevirisi hizmeti sunan tercüme büromuz iş hayatınıza artı katacak boyutta bir çeviri hizmetini sunmaktan mutluluk duymaktadır.

CV tercümesi hizmetlerimiz & Fiyatları hakkında bilgi almak için hemen iletişime geçin.

Profesyonel  Online Çeviri Hizmeti

İngilizce Cv Çevirisi hizmeti; iş dünyasında yer alan istihdam olanaklarından faydalanabilmek adına atılan ilk adımlarda büyük önem taşıyan bir artı olarak kişilerin kariyer hayatına etki etmektedir. Şirketler ile iş arayan kişiler arasında bir köprü görevi gören özgeçmişler; kişilerin görüşmeye çağırılması sürecinde en önemli etken olmaktadır.

Öz Geçmiş Tercümesinde  Önemli Hususlar

Özgeçmiş, hazırlık aşamasında özen gösterilmesi gereken bir konudur. Hazırlık sürecinde dahi büyük önem gösterilmesi gereken bu konuda çeviri hizmeti söz konusu olduğunda da aynı hassasiyeti göstermek önemlidir.

Başarılı bir çeviriden önce hazırlanan özgeçmişte; iş tecrübelerinden, yetenekler ve kabiliyetlerden, ilgi alanlarından, başarımlardan, elde edilen sertifikalardan, alınan eğitimlerden ve beklentilerden açık, net ve profesyonel bir şekilde bahsetmek gerekmektedir. Kendi içerisinde pek çok farklı yazı türüne sahip olan çeviri hizmeti için; Cv taslakları da başlı başına bir yazı türü olarak görülmektedir. Bu nedenle İngilizce Cv Çevirisi hizmeti esnasında cv kendi özelinde ve bulunduğu belge türünde değerlendirilmelidir.

Özgeçmiş çevirilerinde aslına uygun bilgiler yer alan, akıcı ve etkili bir şekilde kaynak dilden hedef dile çevrilmiş metinler bulunması önemlidir. Rakiplerin önüne geçmek için büyük bir avantaj olarak görülebilir Cv. Bu nedenle etkili ve doğru bir çeviri hizmeti almak, işe giriş konusunda yapabileceğiniz ilk adım olmaktadır.

İş hayatında yalnızca yabancı merkezli kuruluşlara başvuru yapmak için değil, aynı zamanda yerel şirketler bünyesinde de dil konusunda hassas ve bilgili bir iş arayan olduğunuzu belli etmenin en şık yolu çift dilde hazırlanan özgeçmişler olmaktadır. Elbette bu süreçte tercih olan çift dilde hazırlanmış cv konusu, mevzu yabancı kaynaklı bir şirkete yapılan başvuru ise mecburi hale gelmektedir. Dil ve cv konusunda uzman olan profesyonel ekip çalışanlarımız, işe girişinizi ve kendi değerinizi yansıtacak olan özgeçmişinizi büyük bir özenle ve sıfırdan İngilizce ve yanı sıra istenilen dillere çevirmektedir.