İş Ortaklığı Tercüme Hizmeti

İş Ortaklığı veya Ortak Girişim Günümüzde işletmeler faaliyetlerine devam edebilmek, yeni bir proje yapabilmek ve devamlılıklarını koruyabilmeleri için sermaye ve bilgi gereksinimi bulunmaktadır. Yeni girişim yapılacak projenin riski yüksek olabilir, maliyeti yüksek olabilir. Bu gibi durumlarda işletmeler iş ortaklığı seçeneğine gitmektedirler. İş ortaklığı kuracak olan şirketler veya şirketler ile şahıslar, borçlar kanununa göre veya kurumlar vergisi kanununa göre iş ortaklığı kurabilirler.

İş Ortaklığı Sözleşme Tercümesi İş ortaklığı kuran şirket veya şahısların kazancı paylaşmak adına bir mukavele veya taahhüt hazırlaması gerekmektedir. Ortaklıklar yabancı bir firma veya şahısla olunca iş ortaklığı tercüme hizmetimiz devreye giriyor. Herhangi bir şirket kurulumu belgeleri tercümesi, iş ortaklığı belgeleri tercümesi gibi bu süreçte gerçekleşecek bütün belgelerin çevirisi sizler için yapmaktayız.

İş Ortaklığı Sözleşmesi Tercüme, Çeviri Fiyatı İş ortaklığı veya ortak girişim yapılacağı zaman ortaklık süresince belli bir işi bitirmek üzere yazılı sözleşme yapılacağı zaman bu sözleşme tercümesi tarafımızdan yapılmaktadır. Bunun dışında iş ortaklığı ile işveren arasında yüklenim sözleşmesi tercümesi, çevirisi hizmetide vermekteyiz. Bu konu hakkında veya sözleşme tercüme fiyatları hakkında detaylı bilgi almak isterseniz sizlere memnuniyetle yardımcı oluruz. Tek yapmanız gereken iletişim kanallarımızdan herhangi biriyle bizlere ulaşmak…

  Bizi Arayın
  0850 888 91 60

   Eposta Gönderin

  Mecidiyeköy Mah. Büyükdere Cad. Andaç Apt. No:45 D:31 Şişli/Mecidiyeköy/İSTANBUL (Şişli Emniyet Yanı)

   Yol Tarifi Al

  Aspa Tercüme Tüm Hakları Saklıdır.