İsveççe Tercüme; Her türlü İsveççe tercüme hizmeti en uygun fiyatlara ve en kaliteli şartlarda.

İsveççe Tercüman; Nikah, toplantı, panel gibi konularda ihtiyaç duyduğunuz İsveççe Tercüman için bize başvurun.

İsveççe Noter Yeminli Tercüme; Noter onayı gerektiren İsveççe Çeviri işlerinizde hizmeti vermekteyiz.

İsveççe Tercüme Fiyatları; Kaliteli çeviri ve uygun fiyatlar ile size en iyi teklifler vermekteyiz. Deneyimli, profesyonel İsveççe tercümanlarımız ve editörlerimizle sizlere en uygun fiyatla en kaliteli tercüme hizmetini vermekteyiz.

İsveççe Tercüme Hizmeti İçin Doğru Yerdesiniz İsveççe Türkçe tercüme veya Türkçe İsveççe tercüme veya da İsveççe’dan herhangi bir dile tercüme yaptırmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Yılların bize kazandırdığı bilgi, tecrübe ile sizlere uygun fiyatlara, memnuniyet garantili İsveççe tercüme hizmeti vermekteyiz. İsveççe için uzman, yeminli İsveççe tercümanlarımızla hizmet sağlamaktayız.

Yeminli İsveççe tercümanlarımızla sizlere;

 • İsveççe hukuki tercüme,
 • İsveççe ticari çeviri,
 • İsveççe yazılı çeviri,
 • İsveççe sözlü tercüme hizmeti,
 • İsveççe bilimsel ve akademik tercüme,
 • İsveççe tıbbi ve medikal çeviri,
 • İsveççe online çevirmenlik hizmeti,
 • İsveççe sportif tercümeler,
 • İsveççe evlilik & boşanma tercüme hizmeti,

İsveççe diplomatik tercüme ve belge tercümeleri gibi hizmetleri en kaliteli ve en uygun fiyatlara sağlamaktayız.

Kurumsal İsveççe Tercüme Çözüm Ortaklığı Yeminli İsveççe tercüman kadromuzla birçok büyük kurumsal firmanın büyük kapasiteli İsveççe tercüme, çeviri işlerini yapmaktayız. Yaptığımız İsveççe tercüme hizmetimizden memnun kalan firmalara gün geçtikçe yenisi eklenerek büyümeye devam ediyoruz. Sizlerde İsveççe tercüme hizmeti kurumsal çözüm ortağımız olmak isterseniz bir telefon veya bir mail kadar uzağınızdayız. Günün herhangi bir saatinde bizlere ulaşarak yeminli tercüme ve noter tasdikli İsveççe tercüme işlerinizi, en kısa sürede ve en hızlı şekilde halledebileceğimizden emin olun.

İsveççe Tercümede Tercüme Büromuzu Tercih Etmeniz İçin 4 Başlıca Neden!

1) Ekonomik ve kaliteli tercümeler Hali hazırda uzman ve yeminli tercüman kadromuz sayesinde sizlere son derece hızlı, ekonomik ve profesyonel İsveççe tercüme hizmeti sağlıyoruz.

2) Hızlı ve zamanında iş teslimi Tüm İsveççe tercüme işlerimizi deneyimli tercüman kadromuz, belli bir iş koordinasyonu ile gerçekleştirdiği için İsveççe tercümelerinizi söz verdiğimiz sürede sizlere teslim ediyoruz.

3) Size en yakın tercüme bürosu İsveççe online tercüme hizmetimiz sayesinde sizlere sadece bir mail veya telefon kadar uzağınızdayız. Hızlı İsveççe çeviri için sadece bize iletişim kanallarımızdan herhangi biriyle ulaşmanız yeterlidir.

4) 7/24 destek hizmeti İsveççe tercüme hizmeti almadan önce veya aldıktan sonra bize ihtiyaç duyduğunuz her anda sizin yanınızdayız. Kesintisiz destek hizmetimizle daima sizinleyiz.

İsveççe Tercümesini Yaptığımız Belgeler Hukuki, ticari, yazılı, sözlü, bilimsel ve akademik, tıbbi ve medikal, sportif, dini, diplomatik, evlilik veya boşanma belgeleri gibi bir çok alanda ihtiyaç duyduğunuz tüm İsveççe çeviri işlerinizi, Türkiye’nin en iyi tercümanlarının bulunduğu uzman kadrosuyla gerçekleştirmekteyiz. İsveççe hukuki çevirilerde genellikle mahkeme kararı ve vekaletname İsveççe çeviri, imza sirküsü, taahhütname, muvafakatname İsveççe çeviri gibi belgelerin İsveççe tercüme hizmeti istenmektedir. Ticari alanda çoğunlukla faaliyet belgesi İsveççe çeviri, ticari sicil gazetesi İsveççe tercüme, sözleşme, vergi levhası ve bilanço İsveççe tercüme hizmeti gibi belge tercümeleri yaptırılmaktadır. Bilimsel ve akademik alanda genellikle İsveççe tez tercümesi, ödev, İsveççe makale tercümesi, not dökümü, transkript, öğrenci belgesi ve karne İsveççe tercümesi gibi belgelerin hizmeti sağlanmaktadır. Tıbbi ve medikal alanda tıbbi cihaz kullanım klavuzu İsveççe Türkçe çevirisi, ilaç prospektüsü İsveççe Türkçe tercümesi, doktor raporu ve laboratuvar sonucunun İsveççe tercüme işlemleri yapılmaktadır. Diplomatik ve evlilik gibi alanlarda ise nüfus cüzdanı, pasaport, ehliyet, adli sicil belgesi İsveççe tercümesi ile ölüm belgesi, doğum belgesi, tapu, ruhsat İsveççe tercümesi gibi belgelerin tercümesi yapılmaktadır. Tercüme büromuza yukarıda belirttiğimiz başlıca belgeler için İsveççe Türkçe tercüme hizmeti istenmektedir. Fakat biz Aspa Tercüme Bürosu olarak herhangi bir türde ve çeşitli amaçlarda kullanılacak olan belge farketmeksizin her türlü belgenin İsveççe tercümesini yapmaktayız.

Noter Tasdikli/Onaylı İsveççe Tercüme Hizmeti İsveççe tercümesi yapılan belgeler, noter tasdikli ve yeminli tercüman ile federasyon tarafından yapılan onaylama olmak üzere iki farklı şekilde onaylanır. Peki noter tasdikli İsveççe tercüme işlemi nasıl yapılır? İsveççe yeminli tercüman, tercümesini gerçekleştirdiği belgeyi notere sunar ve belgenin tercümesinin yeminli tercüman tarafından yapıldığı noter doğrular. Noter tasdikli yeminli tercüme işlemi bu şekilde yapılmaktadır. Diğer tasdikli tercüme işlemi ise İsveççe yeminli tercüman, tercüme yaptığı belgeyi kendi imzası ve mühürüyle onaylar. Onayladığı bu belge için bir de federasyon onayı alarak, belgeye federasyon tarafından verilen kodu ekleyerek işlemi gerçekleştirir.

İsveççe Tercüme Fiyatları Sizlere, tercüme bürosu olarak son derece profesyonel, deneyimli ve kemikleşmiş tercüman kadromuzla hem en uygun fiyattan, hemde en kaliteli, sizi memnun edecek şekilde tercüme hizmetini vermeye çalışıyoruz. İsveççe tercüme fiyatları çevirisini istediğiniz belgenin türüne, boyutuna ve zorluk derecesine göre değişikli göstermektedir. İsveççe noter onaylı tercüme fiyatı, İsveççe yeminli tercüme fiyatı almak için çevirisi yapılacak olan belgenizi Whatsapp destek hattımıza veya e-mail adresimize göndermeniz halinde size net bir fiyat verebiliriz. Ayrıca tercüme fiyatı almak için teklif formumuzu doldurmanızda yeterli olacaktır. Kafanıza takılan herhangi bir soruda, öğrenmek istediğiniz bir durum hakkında bizlere ulaşmaktan lütfen çekinmeyin. Aspa Tercüme bürosu olarak sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız. Sizin tek yapmanız gereken iletişim kanallarımızdan herhangi birisiyle bize ulaşmanız, gerisini bize bırakabilirsiniz…

  Bizi Arayın
  0850 888 91 60

   Eposta Gönderin

  Mecidiyeköy Mah. Büyükdere Cad. Andaç Apt. No:45 D:31 Şişli/Mecidiyeköy/İSTANBUL (Şişli Emniyet Yanı)

   Yol Tarifi Al

  Aspa Tercüme Tüm Hakları Saklıdır.