Mezuniyet Belgesi Tercümesi

Mezuniyet Belgesi Tercümesi

Mezuniyet Belgesi; Üniversiteler, liseler ya da ilkokullar tarafından verilen diploma almaya hak kazanmış kişilerin diplomaları hazır olmadığı için diplomalarının yerine verilen, verildiği kurum tarafından resmi olarak onaylı belgelerdir.

Mezuniyet Belgesi Tercümesi nasıl yapılır?

Mezuniyet Belgesi Tercümesi yaptırmak için ilk olarak belge online olarak büromuza gönderilir. Büromuz yetkin tercüman kadrosundan en uygun olan ve o alanda uzmanlaşmış tercümanı tespit eder ve tercüme işlemi başlamış olur. Tüm çeviri ve kontrol işlemleri bittikten sonra talebe göre evraklar noter onayına sunulur ya da direk müşteriye gönderilir.

Mezuniyet Belgesi Tercümesi yapanlar

Mezuniyet Belgesi Tercümesi yapanlar, kendi alanında uzmanlaşmış, talep edilen dilde yemin zabtı olan çevirmenlerden oluşmaktadır.

Mezuniyet Belgesi Tercümesi için ne gerekir?

Mezuniyet Belgesi Tercümesi yaptırmak için çevirisini yaptırmak istediğiniz belgenin ya da yayının aslını ya da kopyasını e-posta ya da whatsapp aracılığı ile bize ulaştırmanız yeterlidir.

Mezuniyet Belgesi Tercümesi fiyatları

Bilimsel & Mezuniyet Belgesi Tercümesi fiyat ve fiyatlandırma şekli belgedeki karakter sayısı, kelime sayısı ya da belgenin içeriği gibi değişkenler üzerinden hesaplanır.

Mezuniyet Belgesi Tercümesi yapılan diller

Mezuniyet Belgesi Tercümesi hizmetleri için genelde tüm dünya dillerinde talep gelmektedir. Tabi ki bunların başında İngilizce, Almanca, Rusça, Osmanlıca, Fransızca ve İspanyolca gelmektedir.

  Bizi Arayın
  0850 888 91 60

   Eposta Gönderin

  Mecidiyeköy Mah. Büyükdere Cad. Andaç Apt. No:45 D:31 Şişli/Mecidiyeköy/İSTANBUL (Şişli Emniyet Yanı)

   Yol Tarifi Al

  Aspa Tercüme Tüm Hakları Saklıdır.