En Uygun Fiyat Teklifini İsteyin

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

Varsa Mesajınız

Patent başvurusu çevirisi

ASPA Tercüme, İngilizce, Rusça, Almanca ve Fransızca gibi dillerde patent çevirisi alanında güvenilir bir çözüm sunar. Hassas ve doğru çevirilerle fikri mülkiyetinizi korumanıza yardımcı olur.
Patent Cevirisi

Uluslararası patent çevirisi

Patent dökümanı çevirisi

Patent çevirisi konusunda uzmanlaşmış olan ASPA Tercüme, İngilizce, Rusça, Almanca ve Fransızca gibi dillerde yüksek kalitede hizmet sunar. Profesyonel tercümanlarımızla güvende olun.

.

  • ASPA Tercüme, İngilizce, Rusça, Almanca ve Fransızca gibi dillerde patent çevirisi konusunda uzmanlaşmış bir tercüme ofisidir.

  • Profesyonel tercümanlarımızla yüksek kalitede çeviri hizmetleri sunarak müşterilerimizin güvenini kazanıyoruz. Fikri mülkiyetinizin doğru ve hassas bir şekilde korunmasını sağlamak için bizimle çalışabilirsiniz.

Tercüme hizmetlerimiz ile ilgili aklınıza takılan sorular mı var?

Bizi arayın 0850 888 91 60 ya da teklif alın

Patent başvuru metni çevirisi

Patent koruma çevirisi

Patent Çeviri Hizmeti

İcat edilen ürün, sistem gibi içeriklerin belli süreliğine kullanılmasını, ithal edilme ya da satma hakkını buluş sahibine verilmiş olan hakka patent hakkı adı verilmektedir. Tüm hakları patent sahibine ait olan ve izinsiz kullanılmayan hak aynı zamanda üretim içinde geçerli olmaktadır. Sadece yurt içi değil yurt dışında bulunan da ürünlerin kullanım hakkı ile ilgili olarak patent hakkı satın alınabilir. Patent hakkı ile ilgili olarak çeviri hizmeti alınarak tercümeden (patent çeviri) yararlanılabilir.

Teknik bir belge olan patentler aynı zamanda hukuki içeriğe de sahiptir. Teknik bilgilere sahip olan belgenin çevirisinde ise profesyonel hizmetten yararlanmanız son derece önemlidir. Ayrıntılarında teknik bilgilerin yer aldığı ve patent ile kazanılacak olan haklar hakkında detaylı bilginin elde edilmesinde ise çevirinin yeminli tercüman tarafında yapılması işlemine yer açılmalıdır.

Profesyonel patent çeviri hizmetlerinden yararlanarak uzman ve deneyimli tercümanlardan hizmet almak için Aspa Tercüme Bürosundan kolaylıkla destek alabilirsiniz. Kaliteli ve hukuka uygun olan noter onaylı patent çeviri hizmetini alarak kullanım avantajını elde edebilirsiniz

Profesyonel Patent Çevirisi

Patent hakkı icadı yapan kişinin haklarının korunmasında destek olurken kullanım hakkının da devredilmesini sağlamaktadır. Resmi bir belge olan patent belgesinin çevirisinde birçok detaya yer açılmalıdır. Patent çeviri hizmeti konusunda uzman olan ve kaliteli hizmet sunan desteği almak için Aspa tercümanlık büromuza başvurunuzu iletebilirsiniz.

Patent tarafından belirlenen hakları tercüme işlemleri sonrasında da edinmede bir sorun yaşamamak için hizmetin yeminli tercüman tarafından yapılması gerekir. Patent çeviri hizmetinden yeminli tercümanlarımız tarafından işlemler gerçekleştirilmektedir. Patent çevirisinin profesyonel yeminli tercüman tarafından yapılması sonrasında ad soyadı, kaşe ve imzası atılarak belgelendirilir.

Patent çeviri hizmetinde yeminli tercüman desteğinin alınmasının yanı sıra noter onayı da talep edilebilmektedir. Yeminli tercümanımız tarafından çevrisi yapılan patent belgesi isim, imza ve kaşelenmesi sonrasında noterden de onayı alınarak tarafınıza teslimat yapılır.

Uygun Fiyata Patent Çevirisi

Buluş ya da belli ürünlerin icatlarında buluş sahibinin haklarının korunması, kiralanması, satılması gibi içeriklerde patent belgesinde yararlanılmaktadır. Patent belgesi kimi zaman yurt dışı kaynaklı olan ürünler içinde alınabiliyor. Bu gibi durumlarda ise patent belgesinin tercümesinden yararlanılır.

Aspa tercüme bürosu olarak patent çeviri hizmetlerinde kaliteli ve uzman desteğinin sunulmasını sağlarken yeminli ve noter onaylı belgeden de yararlanmanızı sağlıyoruz. Patent çeviri işlemlerinde sunulacak olan hizmet bedeli ile ilgili olarak başvurunuzu yaparak teklifi alabilirsiniz. Uygun fiyat seçenekleri ile gerçekleştirilen patent çevirilerinde yeminli tercüman desteğinden faydalanmanız da sağlanmaktadır.