Portekizce Tercüme; Her türlü Portekizce tercüme hizmeti en uygun fiyatlara ve en kaliteli şartlarda.

Portekizce Tercüman; Nikah, toplantı, panel gibi konularda ihtiyaç duyduğunuz Portekizce Tercüman için bize başvurun.

Portekizce Noter Yeminli Tercüme; Noter onayı gerektiren Portekizce Çeviri işlerinizde hizmeti vermekteyiz.

Portekizce Tercüme Fiyatları; Kaliteli çeviri ve uygun fiyatlar ile size en iyi teklifler vermekteyiz. Deneyimli, profesyonel Portekizce tercümanlarımız ve editörlerimizle sizlere en uygun fiyatla en kaliteli tercüme hizmetini vermekteyiz. Portekizce Tercüme Hizmeti İçin Doğru Yerdesiniz Portekizce Türkçe tercüme veya Türkçe Portekizce tercüme veya da Portekizce’dan herhangi bir dile tercüme yaptırmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Yılların bize kazandırdığı bilgi, tecrübe ile sizlere uygun fiyatlara, memnuniyet garantili Portekizce tercüme hizmeti vermekteyiz. Portekizce için uzman, yeminli Portekizce tercümanlarımızla hizmet sağlamaktayız.

Yeminli Portekizce tercümanlarımızla sizlere;

 • Portekizce hukuki tercüme,
 •  Portekizce ticari çeviri,
 • Portekizce yazılı çeviri,
 • Portekizce sözlü tercüme hizmeti,
 • Portekizce bilimsel ve akademik tercüme,
 • Portekizce tıbbi ve medikal çeviri,
 • Portekizce online çevirmenlik hizmeti,
 • Portekizce sportif tercümeler,
 • Portekizce evlilik & boşanma tercüme hizmeti,

Portekizce diplomatik tercüme ve belge tercümeleri gibi hizmetleri en kaliteli ve en uygun fiyatlara sağlamaktayız.

Kurumsal Portekizce Tercüme Çözüm Ortaklığı Yeminli Portekizce tercüman kadromuzla birçok büyük kurumsal firmanın büyük kapasiteli Portekizce tercüme, çeviri işlerini yapmaktayız. Yaptığımız Portekizce tercüme hizmetimizden memnun kalan firmalara gün geçtikçe yenisi eklenerek büyümeye devam ediyoruz. Sizlerde Portekizce tercüme hizmeti kurumsal çözüm ortağımız olmak isterseniz bir telefon veya bir mail kadar uzağınızdayız. Günün herhangi bir saatinde bizlere ulaşarak yeminli tercüme ve noter tasdikli Portekizce tercüme işlerinizi, en kısa sürede ve en hızlı şekilde halledebileceğimizden emin olun.

Portekizce Tercümede Tercüme Büromuzu Tercih Etmeniz İçin 4 Başlıca Neden!

1) Ekonomik ve kaliteli tercümeler Hali hazırda uzman ve yeminli tercüman kadromuz sayesinde sizlere son derece hızlı, ekonomik ve profesyonel Portekizce tercüme hizmeti sağlıyoruz.

2) Hızlı ve zamanında iş teslimi Tüm Portekizce tercüme işlerimizi deneyimli tercüman kadromuz, belli bir iş koordinasyonu ile gerçekleştirdiği için Portekizce tercümelerinizi söz verdiğimiz sürede sizlere teslim ediyoruz.

3) Size en yakın tercüme bürosu Portekizce online tercüme hizmetimiz sayesinde sizlere sadece bir mail veya telefon kadar uzağınızdayız. Hızlı Portekizce çeviri için sadece bize iletişim kanallarımızdan herhangi biriyle ulaşmanız yeterlidir.

4) 7/24 destek hizmeti Portekizce tercüme hizmeti almadan önce veya aldıktan sonra bize ihtiyaç duyduğunuz her anda sizin yanınızdayız. Kesintisiz destek hizmetimizle daima sizinleyiz.

Portekizce Tercümesini Yaptığımız Belgeler Hukuki, ticari, yazılı, sözlü, bilimsel ve akademik, tıbbi ve medikal, sportif, dini, diplomatik, evlilik veya boşanma belgeleri gibi bir çok alanda ihtiyaç duyduğunuz tüm Portekizce çeviri işlerinizi, Türkiye’nin en iyi tercümanlarının bulunduğu uzman kadrosuyla gerçekleştirmekteyiz. Portekizce hukuki çevirilerde genellikle mahkeme kararı ve vekaletname Portekizce çeviri, imza sirküsü, taahhütname, muvafakatname Portekizce çeviri gibi belgelerin Portekizce tercüme hizmeti istenmektedir. Ticari alanda çoğunlukla faaliyet belgesi Portekizce çeviri, ticari sicil gazetesi Portekizce tercüme, sözleşme, vergi levhası ve bilanço Portekizce tercüme hizmeti gibi belge tercümeleri yaptırılmaktadır. Bilimsel ve akademik alanda genellikle Portekizce tez tercümesi, ödev, Portekizce makale tercümesi, not dökümü, transkript, öğrenci belgesi ve karne Portekizce tercümesi gibi belgelerin hizmeti sağlanmaktadır. Tıbbi ve medikal alanda tıbbi cihaz kullanım klavuzu Portekizce Türkçe çevirisi, ilaç prospektüsü Portekizce Türkçe tercümesi, doktor raporu ve laboratuvar sonucunun Portekizce tercüme işlemleri yapılmaktadır. Diplomatik ve evlilik gibi alanlarda ise nüfus cüzdanı, pasaport, ehliyet, adli sicil belgesi Portekizce tercümesi ile ölüm belgesi, doğum belgesi, tapu, ruhsat Portekizce tercümesi gibi belgelerin tercümesi yapılmaktadır. Tercüme büromuza yukarıda belirttiğimiz başlıca belgeler için Portekizce Türkçe tercüme hizmeti istenmektedir. Fakat biz Aspa Tercüme Bürosu olarak herhangi bir türde ve çeşitli amaçlarda kullanılacak olan belge farketmeksizin her türlü belgenin Portekizce tercümesini yapmaktayız.

Noter Tasdikli/Onaylı Portekizce Tercüme Hizmeti Portekizce tercümesi yapılan belgeler, noter tasdikli ve yeminli tercüman ile federasyon tarafından yapılan onaylama olmak üzere iki farklı şekilde onaylanır. Peki noter tasdikli Portekizce tercüme işlemi nasıl yapılır? Portekizce yeminli tercüman, tercümesini gerçekleştirdiği belgeyi notere sunar ve belgenin tercümesinin yeminli tercüman tarafından yapıldığı noter doğrular. Noter tasdikli yeminli tercüme işlemi bu şekilde yapılmaktadır. Diğer tasdikli tercüme işlemi ise Portekizce yeminli tercüman, tercüme yaptığı belgeyi kendi imzası ve mühürüyle onaylar. Onayladığı bu belge için bir de federasyon onayı alarak, belgeye federasyon tarafından verilen kodu ekleyerek işlemi gerçekleştirir.

Portekizce Tercüme Fiyatları Sizlere, tercüme bürosu olarak son derece profesyonel, deneyimli ve kemikleşmiş tercüman kadromuzla hem en uygun fiyattan, hemde en kaliteli, sizi memnun edecek şekilde tercüme hizmetini vermeye çalışıyoruz. Portekizce tercüme fiyatları çevirisini istediğiniz belgenin türüne, boyutuna ve zorluk derecesine göre değişikli göstermektedir. Portekizce noter onaylı tercüme fiyatı, Portekizce yeminli tercüme fiyatı almak için çevirisi yapılacak olan belgenizi Whatsapp destek hattımıza veya e-mail adresimize göndermeniz halinde size net bir fiyat verebiliriz. Ayrıca tercüme fiyatı almak için teklif formumuzu doldurmanızda yeterli olacaktır. Kafanıza takılan herhangi bir soruda, öğrenmek istediğiniz bir durum hakkında bizlere ulaşmaktan lütfen çekinmeyin. Aspa Tercüme bürosu olarak sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız. Sizin tek yapmanız gereken iletişim kanallarımızdan herhangi birisiyle bize ulaşmanız, gerisini bize bırakabilirsiniz…

  Bizi Arayın
  0850 888 91 60

   Eposta Gönderin

  Mecidiyeköy Mah. Büyükdere Cad. Andaç Apt. No:45 D:31 Şişli/Mecidiyeköy/İSTANBUL (Şişli Emniyet Yanı)

   Yol Tarifi Al

  Aspa Tercüme Tüm Hakları Saklıdır.