Resmi Belge Çeviri Hizmeti

Resmi Belge Çeviri Hizmeti Aspa Tercüme yeminli profesyonel tercüman ekibi ile, her türlü resmi belge tercüme hizmetini çok uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz…

Resmi Belge Çeviri Hizmeti Aspa Tercüme Bürosu olarak müşterilerimize sağladığımız hizmetlerden biriside resmi belge çeviri hizmetidir. Yılların bizlere verdiği bilgi ve deneyim, uzmanlaşmış tercüman ekibimiz ile her türlü resmi evrakların tercüme hizmetini vermekteyiz.

Resmi belge çevirisi nedir? Herhangi bir yabancı ülkenin kurumlarından yabancı dille yazılan, özel sektör veya devlet kurumları gibi her yerde ihtiyaç duyabileceğiniz belgelerin tümüne resmi belge denir. Günlük hayatta bazı işlerin akşının düzgün bir şekilde yapılması için bu belgeler gereklidir. Resmi belge tercümesi yaptıracağınız tercümanın çevirisini yapacağı ülke hakkında detaylı bilgiye sahip olmalıdır. Resmi belgelerde terimleri yerinde kullanmak, anlamlarını iyi bilmek gerekir. Aksi taktirde zayıf yapılan resmi belge tercümesi sizlere sıkıntı çıkaracaktır. Aspa Tercüme Bürosu olarak her türlü resmi evrak çevirisinde, her dilden çeviri yapabilecek uzman tercüman kadrosuna sahip olduğumuzu gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz.

Noter Tasdikli Tercüme Resmi belgelerin tercümesi yapıldıktan sonra çoğu kurum ve kuruluş yapılan tercümenin yeminli tercüman tarafından yapılarak, noter tasdikli olmasını istemektedir. Noter tasdiki gereken belgelerden bazıları şöyle;

 • Pasaport tercümesi
 • Ehliyet belgesi tercümesi
 • Sabıka kaydı tercümesi
 • Mahkeme kararı tercümesi
 • Sözleşme tercümesi
 • Nüfus cüzdanı tercümesi
 • Evlilik cüzdanı tercümesi

Yukarıda en çok noter tasdikli tercüme hizmeti verdiğimiz belgelerden bazılarını sıraladık. Bu evrakların çevirileri yeminli tercümanlarımız tarafından özenle yapılarak, noter tasdiki yaptırılarak sizlere teslim edilmektedir. Bu belgelerdeki bilgilerin gizlilik konusunda ne kadar hassas olunmasının bilincinde olarak tüm işlemlerimizi gerçekleştirmekteyiz.

Resmi Tercüme Fiyatları Resmi tercüme evrakları birçok çeşide ayrılmaktadır. Evlilik cüzdanı tercüme fiyatı, kimlik ve ehliyet çeviri fiyatı, pasaport çeviri fiyatı, mahkeme kararları çeviri fiyatı belge türüne göre ve çevirisi yapılacak olan dile göre farklılıklar göstermektedir. Bir de bu belgelere noter onayı eklenince notere ödenmesi gereken ücret ilave edilmektedir. Resmi evrak çeviri fiyatları için en net bilgiyi bizlere ulaşarak alabilirsiniz. İletişim kanallarımızdan herhangi birisiyle bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

  Bizi Arayın
  0850 888 91 60

   Eposta Gönderin

  Mecidiyeköy Mah. Büyükdere Cad. Andaç Apt. No:45 D:31 Şişli/Mecidiyeköy/İSTANBUL (Şişli Emniyet Yanı)

   Yol Tarifi Al

  Aspa Tercüme Tüm Hakları Saklıdır.