İletişim
Tercüme Bürosu2022-03-27T00:11:11+03:00

Tercüme Bürosu

Güvenebileceğiniz profesyonel tercüme bürosu. 53 dilde standart & noter onaylı tercüme hizmetleri.  97.6% müşteri memnuniyeti. 6,300+ müşteri. 1.5 kelime tercüme. ASPA tercüme her büyüklükteki şirketlere profesyonel çeviriyi uygun maliyet olanağı tanır.

Hemen Ayarın

Hemen Arayın

Veya Formu Doldurup Fiyat Teklifi İsteyin
(0850) 888 91 60
Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.

Formu Doldurun, Sizi Arayalım!

Marketing Expert
Tercüme Bürosu

Noter Yeminli

En Uygun Fiyatı Alın

Bizi Hemen Arayın

(0850) 888 91 60

Yeminli Çeviri Ofisi

ASPA,  İstanbul – Şişli lokasyonunda hizmet veren, 15 yılı aşkın süredir yüksek kaliteli, profesyonel çeviri hizmetleri sunan bir tercüme şirketidir. Çoğu endüstri segmentinde Türkiye’nin lider markalarından oluşan müşterilerimiz var. Müşteri listemize göz atın, Google müşteri yorumlarını okuyun. Çoğu ASPA tercüme bürosunun en iyi çeviri şirketi olduğunu düşünüyor.

ASPA, Global Çeviri Hizmetleri veren bir şirkettir. 90’dan fazla ülkede, 53’den fazla dilde çeviri yapan geniş tercüman ağımız var. Her türlü dokümanı mümkün olan en kısa süre içerisinde kaliteli, doğru tercüme etme kapasitesi taşıyoruz. Sıkı bir kalite politikasıyla desteklenen, tamamen insan tarafından yapılan tercüme sunuyoruz.  İş akışımızda yazılımcılarımız tarafından geliştirilen araç & yazılım teknolojilerini kullanarak metinleri olabildiğince hızlı ve doğru çeviriyoruz.

ASPA Tercüme Bürosu’nda önceliğimiz kalitedir. Müşterilerinizin tercüme ettirdikleri belge ve dokümanların ne kadar önemli olduğunu biliyoruz . İyi bir çeviri aldığınızdan emin olmak için tüm tercümeler teslimattan önce gözden geçirilir. Çalıştığımız şirketlerin çoğu , ihtiyaçları için en iyi tercüme hizmeti sağlayıcısı olduğumuzu düşünüyor.

Tercüme Bürosu
Tercüme Bürosu 2
 • Hızlı & Doğru Tercüme

Kaliteli Çeviri Hizmetleri

Web sitemizden 7/24 belge tercüme hizmeti sipariş edebilirsiniz. Çeviri hizmetleri fiyat teklifi almak için buradaki formdan dokümanları yükleyerek bize ulaşabilirsiniz.

İletişime Geçin

53 + dilde noter yeminli tercüme bürosu.

İngilizce, Rusça, Arapça, Almanca, Fransızca başta olmak üzere tüm dillerde tercüme ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçin.

Bizi Arayın
 • İngilizce

 • Almanca

 • Rusça

 • Fransızca

 • Arapça

 • Bulgarca

 • Çince

 • Farsça

 • Japonca

 • İspanyolca

Tercüme Bürosu Ne İş Yapar?2022-03-02T23:05:20+03:00

Tercüme büroları şirketlerin ve bireylerin yabancı dillerden çeviri ihtiyaçlarını karşılayan genelde özel şirketlerdir. İhtiyaç duyulan çevirileri o dilde profesyonel ve noter onayı olan kişilere yaptırır.

Tercüme Büroları Nasıl Çalışır?2022-03-02T23:08:49+03:00

Noter yeminli & standart çeviri hizmeti veren tercüme büroları aslında bir nevi sorumlulukları olan bir aracı rolünü üstlenir. Noter yeminli tercüme & standart tercümelerde aynı zamanda çeviri yapılan dokümanların doğruluğunu kontrol, onay sürecinden sorumlu ve müşteriye ulaştırma sorumluluğunu üstlenir.

Aspa Tercüme Bürosu Nerededir?2022-03-03T15:40:37+03:00

Firmamız, Şişli – İstanbul lokasyonunda hizmet vermektedir. Websitesi üzerinden Türkiye & Dünya’nın her yerine online hizmet vermektedir. İstanbul’da kurumsal ve bireysel müşterilerimize yazılı ve sözlü çeviri hizmeti sunmaktayız.

 

Tercüme Bürosu Fiyat Politikası Nedir?2022-03-02T23:15:13+03:00

Tercüme büroları çeviri hizmeti verirken bunu belirli bir ücret karşılığında yapmaktadır. Fiyatlar genelde tercüme edilecek dil, dokumanın içeriği, uzunluğu gibi faktörlere göre değişir.

 

Tercüme Bürosu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Tercüme bürosu verdiği hizmet kalitesi ile kendi vizyonunu ürün, hizmet kalitesini, sözleşme, doküman çevirisi ciddiyetini, uluslararası ilişkilerde iletişim kuvvetini yansıtır. Bunu ise ancak profesyoneller başarabilir.

Tercüme bürosu ne iş yapar? Yeminli tercümen ne iş yapar? gibi sıkça sorulan sorular soruların cevapları aslında verilen hizmet kalitesinde ve tercüme ofisinin vizyonunda saklıdır.

Size Yardımcı Olalım

Noter Yeminli & Her Türlü Belge Çevirisi

53 + dilde tüm dokümanlarınızın tercümesi için iletişime geçin. Nitelikli tercümanlarımız en kısa süre & uygun fiyata çeviriye hazır.

Aspa Tercüme Bürosu Garantili

15 Yıllık Tecrübe

Hemen Arayın

Veya Formu Doldurup Fiyat Teklifi İsteyin
(0850) 888 91 60
Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.

Formu Doldurun, Sizi Arayalım!