Transkript Tercümesi

Transkript, öğrencinin kayıt bilgilerini, yarıyıllara göre alınmış ve alınmakta (Süren) olan derslerini, bu derslerdeki başarı durumunu (Harf notunu ve not sistemi açıklamasını), o ana kadar alınmış ve alınmakta (Süren) her bir dersin ve derslerin toplam AKTS bilgilerini, not ortalamalarını (DANO ve GANO), gerçekleştirilmiş ise staj bilgilerini içerir.

Transkript Tercümesi nasıl yapılır?

Transkript Tercümesi yaptırmak için ilk olarak belge online olarak büromuza gönderilir. Büromuz yetkin tercüman kadrosundan en uygun olan ve o alanda uzmanlaşmış tercümanı tespit eder ve tercüme işlemi başlamış olur. Tüm çeviri ve kontrol işlemleri bittikten sonra talebe göre evraklar noter onayına sunulur ya da direk müşteriye gönderilir.

Transkript Tercümesi yapanlar

Transkript Tercümesi yapanlar, kendi alanında uzmanlaşmış, talep edilen dilde yemin zabtı olan çevirmenlerden oluşmaktadır.

Transkript Tercümesi için ne gerekir?

Transkript Tercümesi yaptırmak için çevirisini yaptırmak istediğiniz belgenin ya da yayının aslını ya da kopyasını e-posta ya da whatsapp aracılığı ile bize ulaştırmanız yeterlidir.

Transkript Tercümesi fiyatları

Bilimsel & Transkript Tercümesi fiyat ve fiyatlandırma şekli belgedeki karakter sayısı, kelime sayısı ya da belgenin içeriği gibi değişkenler üzerinden hesaplanır.

Transkript Tercümesi yapılan diller

Transkript Tercümesi hizmetleri için genelde tüm dünya dillerinde talep gelmektedir. Tabi ki bunların başında İngilizce, Almanca, Rusça, Osmanlıca, Fransızca ve İspanyolca gelmektedir.

  Bizi Arayın
  0850 888 91 60

   Eposta Gönderin

  Mecidiyeköy Mah. Büyükdere Cad. Andaç Apt. No:45 D:31 Şişli/Mecidiyeköy/İSTANBUL (Şişli Emniyet Yanı)

   Yol Tarifi Al

  Aspa Tercüme Tüm Hakları Saklıdır.