En Uygun Fiyat Teklifini İsteyin

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

Varsa Mesajınız

Noter onaylı vergi levhası tercümesi

ASPA Tercüme, vergi levhası çevirisi konusunda uzman tercümanlarımızla profesyonel hizmet sunmaktadır.
Vergi Levhasi Tercumesi

Uygun fiyatlı vergi levhası tercümesi

Hızlı vergi levhası tercümesi

Vergi levhası çevirisi konusunda uzmanlığı ve tecrübesiyle ASPA Tercüme, güvenilir bir tercüme hizmeti sunar.

 • ASPA Tercüme, vergi levhası çevirisiyle ilgili detaylı bilgi almak ve fiyat teklifi talep etmek için sizleri bekliyor.

 • Vergi levhası çevirisi konusunda yüksek kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla ASPA Tercüme, sektörde öne çıkan bir tercüme bürosudur.

 • ASPA Tercüme, vergi levhası çevirisiyle ilgili özel taleplerinizi dikkate alarak size özelleştirilmiş çözümler sunar.

 • Kaliteli tercüme hizmetiyle vergi levhası çevirisinde güvendiğiniz adres ASPA Tercüme’dir.

Tercüme hizmetlerimiz ile ilgili aklınıza takılan sorular mı var?

Bizi arayın 0850 888 91 60 ya da teklif alın

Yabancı dilde vergi levhası çevirisi

Hızlı ve doğru vergi levhası çevirisi

Vergi Levhası İngilizce Tercüme

Teknik, akademik, resmi vb. belge çevirileri, işinin uzmanı olan profesyonel tercümanlar tarafından yapılması gerekli ve doğru olan çeviri ihtiyaçları olarak

Vergi Levhasi Tercumesi 2 1

bilinmektedir. Bu kapsamda yer alan teknik ve resmi çevirilerden olan vergi levhası İngilizce çeviri konusunda, alanında yetkin olan tecrübeli ekibimizle beraber hizmet vermekteyiz.

Vergi levhası konusunda gerekli literatür bilgisine ve terminolojiye sahip tercümanlık hizmeti uzmanlarımız tarafından yapılan çeviri hizmetinde profesyonel yardım alarak tam ve doğru, teknik bir çeviri hizmeti alabilirsiniz. Vergi levhası belgesi; şahıslara ait firmalar, kuruluşlar ya da büyük mükellefler tarafından gerek duyulan kazanç ve vergi durumunu belirterek ispat niteliği taşıyan önemli bir resmî belgedir

Vergi Levhasında Yer Alan Bilgiler

Vergi levhası İngilizce çevirisi işi, özellikle kuruluşlar için zaman zaman ihtiyaç duyulan ve kesinlikle uzmanlar tarafından çevirisinin yapılması gereken belgelerden biri olmaktadır. Seyahat için gidilen ya da iş yapılan, yeni iş yeri açılacak olan ülkenin resmi dili ve şartlarına göre İngilizce dışında başka dillerde de ihtiyaç duyulabilmektedir. Hedef ve kaynak dil belirtildikten sonra vergi levhası belgenizin çevirisi kısa sürede tamamlanarak tarafınıza teslim edilmektedir.

GİB’ten temin edilebilen bu belgede;

 • Ad-soyad bilgisini
 • Ticari unvanı
 • İş yerinin adresini
 • Vergi sicil numarasını
 • Bağlı olunan vergi dairesini
 • Vergilendirilme türünü
 • Beyan edilen matrah ve tahakkuk eden vergi türünü
 • Bağlı bulunulan vergi dairesine ait tasdik yerini

Bildirmek mecburidir. Bu bilgilerin tam ve eksiksiz olması gerekmektedir. Dolayısıyla bu belgenin çevirisi yapıldığı zaman bilgilerin de net ve doğru şekilde çevrilmesi gerekmektedir.

Vergi Levhası Çeviri Fiyatları

Gelir vergisi konusunda mükellef olanlar ve sermaye bazlı şirketler tarafından özellikle ihtiyaç duyulan ve talep edilen vergi levhası İngilizce, Rusça, İtalyanca vb. dillere çeviri hizmetinde resmî belgenin kuruluşlar tarafından büyük önem taşıdığı bilinmelidir.

Çevirinin doğru olmasının yanı sıra belge türünün taslak yapısı ve literatürü de göz önünde bulundurulmalı ve bu açıdan profesyonel bir yaklaşımla hazırlandığından emin olunması şarttır. Bu doğrultuda belgenin yazım biçimi ve dilinin doğru ve net bir şekilde çevrildiğinden emin olacağınız profesyonel ekibimizle çalışabilirsiniz.