Çeviri Ofisi Akhisar

Akhisar bölgesinde sıklıkla yeminli tercüme ve online çeviri hizmeti vermekteyiz.

Noter Yeminli Tercüme

Noter Yeminli Tercüme; Bir evrak ya da belgenin talep edilen dile tercümesi yapıldıktan sonra noterlerden tasdik edilmesi anlamına gelmektedir. Biz, sizin adınıza tüm bu işlemleri tamamlar ve belgesi size teslim ederiz.

Sözlü Tercüme

Sözlü tercüme, “Herhangi kaynak dilde konuşulanları, istenen hedef dile aktarmak” anlamına gelmektedir. Burada ifade edilen konuşmaların anlık olarak çevirilmesidir. Nasıl yazılı tercümede dosya ya da evrakların çevirisi yapılırken, sözlü tercüme anlık olarak yapılmaktadır. Ardıl veya simultane tercüme yapanlar sözlü tercüme görevini üstlenmektedir.

Yazılı Tercüme

Yazılı çeviriler yeterli seviyede uzmanlık ve deneyim gerektirmektedir. Yazılı tercüme yaparken, çevirmenin iki dile de hakim olması gerekir. Yeterli bilgisi olmayan çevirmenlerin yaptığı yazılı tercümeler güvenilir olmayabilir.

Tercüme Fiyatları

Güncel tercüme fiyatları hakkında bilgi almak için telefon ya da e-posta aracılığı ile bizden bilgi alabilirsiniz.

Online Tercümanlık

Tercüme büromuz, teknolojinin getirdiği tüm kolaylıkları kullanarak, müşterilerine online tercüme hizmet vermektedir. Çeviri Ofisi Akhisar, Yeminli Çeviri Ofisi Akhisar, Noter Yeminli Çevirmenlik Ofisi Akhisar, Çeviri Ofisleri Akhisar, Çeviri Ofis Adresleri Akhisar

  Bizi Arayın
  0850 888 91 60

   Eposta Gönderin

  Mecidiyeköy Mah. Büyükdere Cad. Andaç Apt. No:45 D:31 Şişli/Mecidiyeköy/İSTANBUL (Şişli Emniyet Yanı)

   Yol Tarifi Al

  Aspa Tercüme Tüm Hakları Saklıdır.