Apostil Tasdikli Çeviri Hizmeti

Aspa Tercüme yeminli profesyonel tercüman ekibi ile, apostil tasdikli çeviri hizmetini çok uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz…

Apostil Tasdikli Çeviri Nedir?

Diğer ülkelerde bazı kurum ve kuruluşlara veya resmi makamlara verilecek olan belgelerinizin, resmi evraklarınızın tümünü ilgili konuda uzman, yeminli tercümanlarımız tarafından tercüme işlemi yapılır. Tercüme işlemini gerçekleştiren yeminli tercüman tarafından imzalanıp kaşelenen ve bu işlemlerin noter huzurunda onaylanmasının ardından Valilik, İlçe Kaymakamlıkları veya Hukuk Bürolarından da tasdiklenmesine apostil tasdikli tercüme denir. Apostil tasdiki ülkeler arasında yapılan Lahey Anlaşması ile resmileştirilmiş bir evrakın, başka bir ülkede de geçerli olması için illerde valilik tarafından, ilçelerde kaymakamlıklar tarafından yapılarak belgeye yurtdışı için resmiyet kazandırılmaktadır.

Apostil Tasdikli Tercüme Hizmeti Apostil tasdiki örneğin çocuğunuz doğum belgesini Almanya’da bir kuruma sunacaksınız apostil tasdiki gereklidir veya üniversite diplomanızı Amerika’da kullanacaksanız geçerli olması için yine apostil tasdikli tercümesi gerekecektir. Aspa Tercüme Bürosu olarak ihtiyaç duyacağınız tüm dillerde apostil tasdikli tercüme yapmaktayız.

 • Noter senetleri ve idari belgeler apostil tasdikli çeviri
 • Üniversite, lise diploması gibi eğitim belgeleri apostil tasdikli çeviri
 • Evlilik cüzdanı, doğum belgesi, evlenme ehliyeti apostil tasdikli çeviri
 • Sivil, aile ve ceza davaları, boşanma evrakı apostil tasdikli çeviri
 • Vekaletname apostil tasdikli çeviri

Devlet kurumları tarafından verilen her türlü belge vb. Yukarıda saydığımız apostil tasdikli çeviri yaptığımız evraklardan sadece başlıcaları. Apostil tasdiki yapılmayan bazı evraklar dışında tüm belgelerinizin tercümesini ve apostil tasdik işlemlerini sizler için yapıyoruz. Apostil Tasdiki Yapılmayan Belgeler Konsolosluk memurları tarafından düzenlenmiş belgeler, gümrük işlemleriyle doğrudan ilgili olan idari belgelerin apostil tasdiki yapılamaz. Apostil tasdikli tercüme fiyatları herhangi bir kritere bağlanamadığı için en doğru fiyatı almak adına hemen bizlere ulaşabilirsiniz. Kısa süre içerisinde size bilgi verip işinizi hemen halledebiliriz.

  Bizi Arayın
  0850 888 91 60

   Eposta Gönderin

  Mecidiyeköy Mah. Büyükdere Cad. Andaç Apt. No:45 D:31 Şişli/Mecidiyeköy/İSTANBUL (Şişli Emniyet Yanı)

   Yol Tarifi Al

  Aspa Tercüme Tüm Hakları Saklıdır.