fransızca çeviri

Fransızca Tercüme Hizmeti

Çeviri Hizmetlerini 15 yıla yakın zamandır sürdüren firmamız kendi bünyesinde çalışan profesyonel, noter yeminli tercüme yetkisi olan tercümanlarla çalışmaktadır.

Her türlü dokumanı aciliyet durumuna göre doğru, güvenilir, yüksek kaliteli ve noter tasdikli tercüme hizmeti sunuyoruz. Yaptığımız işin müşterilerimiz açısından ne kadar önemli olduğunu bildiğimiz için tercüme sürecini titizlikle yürütüyoruz.

Aspa Tercüme Bürosunun bu özelliğini belin bütün müşterilerimiz yeniden tercüme ihtiyacı duyduklarına bizi tercih ederler.

Fransızca tercüme fiyatı & hizmetimiz hakkında bilgi almak için 0850 888 91 60 numaralı telefondan bize çağrı bırakmanız yeterli, özel projeleriniz fiyat almak için lütfen buradaki teklif formunu doldurarak gönderin siz hızlı dönüş yapalım.

Fransızca Çeviri Hizmetleri

Tüm dillerde  tercüme yaptırmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.Yılların bize kazandırdığı bilgi, tecrübe ile sizlere uygun fiyatlara, memnuniyet garantili Fransızca tercüme hizmeti vermekteyiz.Yeminli Fransızca tercümanlarımızla hizmet sağlamaktayız.sizlere;

  • Hukuki tercüme,
  • Ticari çeviri,
  • Fransızca yazılı çeviri,
  • Sözlü tercüme,
  • Fransızca bilimsel ve akademik tercüme,
  • Fransızca tıbbi ve medikal çeviri,
  • Fransızca online çevirmenlik hizmeti,
  • Fransızca sportif tercümeler,
  • Fransızca evlilik & boşanma tercüme hizmeti,

Diplomatik tercüme ve belge tercümeleri gibi hizmetleri en kaliteli ve en uygun fiyatlara sağlamaktayız.

Kurumsal Fransızca Tercüme Çözüm Ortaklığı; Yeminli Fransızca tercüman kadromuzla birçok büyük kurumsal firmanın büyük kapasiteli çeviri işlerini yapmaktayız.Yaptığımız Tercüme hizmetimizden memnun kalan firmalara gün geçtikçe yenisi eklenerek büyümeye devam ediyoruz.Tercüme hizmeti kurumsal çözüm ortağımız olmak isterseniz bir telefon veya bir mail kadar uzağınızdayız.

Günün herhangi bir saatinde bizlere ulaşarak yeminli tercüme ve noter tasdikli tüm dillerde tercüme işlerinizi, en kısa sürede ve en hızlı şekilde halledebileceğimizden emin olun.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

1. Ekonomik ve kaliteli tercümeler

Hali hazırda uzman ve yeminli tercüman kadromuz sayesinde sizlere son derece hızlı, ekonomik ve profesyonel  hizmet sağlıyoruz.

2. Hızlı ve zamanında iş teslimi

Tüm  tercüme işlerimizi deneyimli tercüman kadromuz, belli bir iş koordinasyonu ile gerçekleştirdiği için söz verdiğimiz sürede sizlere teslim ediyoruz.

3. Size en yakın tercüme bürosu

Fransızca online tercüme hizmetimiz sayesinde sizlere sadece bir mail veya telefon kadar uzağınızdayız. Hızlı çeviri için sadece bize iletişim kanallarımızdan herhangi biriyle ulaşmanız yeterlidir.

4. 7/24 destek hizmeti

Fransızca tercüme hizmeti almadan önce veya aldıktan sonra bize ihtiyaç duyduğunuz her anda sizin yanınızdayız. Kesintisiz destek hizmetimizle daima sizinleyiz.

Fransızca Tercümesini Yaptığımız Belgeler

Fransızca Tercümesini Yaptığımız Belgeler

Hukuki, ticari, yazılı, sözlü, bilimsel ve akademik, tıbbi ve medikal, sportif, dini, diplomatik, evlilik veya boşanma belgeleri gibi bir çok alanda ihtiyaç duyduğunuz tüm  çeviri işlerinizi, Türkiye’nin en iyi tercümanlarının bulunduğu uzman kadrosuyla gerçekleştirmekteyiz.

Hukuki çevirilerde genellikle mahkeme kararı ve vekaletname tercümesi, imza sirküsü, taahhütname, muvafakatname gibi belgelerin çevirisi istenmektedir.

Ticari alanda çoğunlukla faaliyet belgesi, ticari sicil gazetesi , sözleşme, vergi levhası ve bilanço gibi belge tercümeleri yaptırılmaktadır.

Bilimsel ve akademik alanda genellikle , ödev, makale tercümesi, not dökümü, transkript, öğrenci belgesi ve karne gibi belgelerin hizmeti sağlanmaktadır.

Tıbbi ve medikal alanda tıbbi cihaz kullanım klavuzu Fransızca Türkçe çevirisi, ilaç prospektüsü,  doktor raporu ve laboratuvar sonucunun  işlemleri yapılmaktadır.

Diplomatik ve evlilik gibi alanlarda ise nüfus cüzdanı, pasaport, ehliyet, adli sicil belgesi ile ölüm belgesi, doğum belgesi, tapu, ruhsat gibi belgelerin tercümesi yapılmaktadır. Tercüme büromuza yukarıda belirttiğimiz başlıca belgeler için

Fransızca Türkçe tercüme hizmeti istenmektedir. Fakat biz Aspa Tercüme Bürosu olarak herhangi bir türde ve çeşitli amaçlarda kullanılacak olan belge fark etmeksizin her türlü belgenin Fransızca çeviri yapmaktayız.

Noter Tasdikli/Onaylı Fransızca Tercüme Hizmeti Fransızca Tercüme

Tercümesi yapılan belgeler, noter tasdikli ve yeminli tercüman ile federasyon tarafından yapılan onaylama olmak üzere iki farklı şekilde onaylanır.

Peki noter tasdikli Fransızca çeviri  işlemi nasıl yapılır? Fransızca yeminli çeviri, tercümesini gerçekleştirdiği belgeyi notere sunar ve belgenin tercümesinin yeminli tercüman tarafından yapıldığı noter doğrular. Noter tasdikli yeminli tercüme işlemi bu şekilde yapılmaktadır.

Diğer tasdikli tercüme işlemi ise  tercüme yaptığı belgeyi kendi imzası ve mührüyle onaylar. Onayladığı bu belge için bir de federasyon onayı alarak, belgeye federasyon tarafından verilen kodu ekleyerek işlemi gerçekleştirir.

Fransızca Tercüme Fiyatları

Sizlere, tercüme bürosu olarak son derece profesyonel, deneyimli ve kemikleşmiş tercüman kadromuzla hem en uygun fiyattan, hemde en kaliteli, sizi memnun edecek şekilde tercüme hizmetini vermeye çalışıyoruz.

Fransızca tercüme fiyatları çevirisini istediğiniz belgenin türüne, boyutuna ve zorluk derecesine göre değişikli göstermektedir.

Fransızca noter onaylı tercüme fiyatı, Fransızca yeminli tercüme fiyatı almak için çevirisi yapılacak olan belgenizi Whatsapp destek hattımıza veya e-mail adresimize göndermeniz halinde size net bir fiyat verebiliriz.

Ayrıca tercüme fiyatı almak veya özel projelerinizin fiyatını öğrenmek isterseniz  buradaki teklif formumuzu doldurarak projenizi detaylandırın, biz de en hızlı şekilde size dönüş yapalım.

Kafanıza takılan herhangi bir soruda, öğrenmek istediğiniz bir durum hakkında bizlere ulaşmaktan lütfen çekinmeyin.

Aspa Tercüme bürosu olarak sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız. Sizin tek yapmanız gereken iletişim kanallarımızdan herhangi birisiyle bize ulaşmanız, gerisini bize bırakabilirsiniz…