En Uygun Fiyat Teklifini İsteyin

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

Varsa Mesajınız

Şirket tercüme hizmeti

ASPA Ticari Tercüme, işletmelerin uluslararası pazarlarda iletişimini güçlendiren profesyonel tercüme hizmetleri sunar.
ticari tercume ceviri 768x512 1

Ticari çeviri ajansı

Ticari metin çevirisi

Ticari belgelerinizi doğru, hızlı ve güvenilir bir şekilde tercüme etmek için ASPA Tercüme’yi tercih edin.

  • ASPA Ticari Tercüme, sözleşmeler, raporlar, sunumlar ve diğer ticari belgelerinizi dikkatle tercüme ederek işinizin uluslararası arenada büyümesine katkı sağlar.

  • Yabancı dildeki ticari belgelerinizi Türkçe’ye ve Türkçe belgelerinizi hedef dilinize ASPA Ticari Tercüme ile çevirtin.

  • Güvenilir ve gizliği ön planda tutan ASPA Ticari Tercüme, ticari belgelerinizi hassasiyetle ele alır ve kaliteli tercüme hizmeti sunar.

  • ASPA Ticari Tercüme, müşteri odaklı yaklaşımıyla ihtiyaçlarınızı anlar ve size özelleştirilmiş tercüme çözümleri sunar

Tercüme hizmetlerimiz ile ilgili aklınıza takılan sorular mı var?

Bizi arayın 0850 888 91 60 ya da teklif alın

Finansal tercüme hizmeti

Ticaret hukuku tercümesi

Ticari Çeviri

Ticari Tercüme işlerinizde güvenebileceğiniz profesyonel tercüme bürosu. 13o + Dilde standart & noter onaylı tercüme hizmetleri.  97.6% müşteri memnuniyeti. 6,300+ müşteri. 1.5 milyon kelime tercüme. ASPA tercüme her büyüklükteki şirketlere profesyonel çeviriyi uygun maliyet olanağı tanır

Ticari Tercüme Hizmeti

Bankacılık sektörü, sigorta ve yatırım danışmanlığı sektörü, finans sektörü, bankalar, fabrikalar, holdingler, finans şirketleri, ithalat ve ihracat yapan şirketler için rapor, bilanço ve kağıtların farklı dillere çevirisine ticari tercüme denir. Daha genel anlamda, ticari tercüme, iş hayatında kullanılan tüm belgeleri içeren bir çeviri türüdür. Temel konuların hesaplar ve para akışı olduğu bankacılık, finans ve sigortacılık sektörlerinde hatalı bir çeviri ile karşılaşılması kesinlikle kabul edilemez. Ayrıca, ticari belgeleri anadilinde anlamak bile kullanılan terminolojiden dolayı çoğu çevirmen tarafından zor kabul edilebilir. Bundan dolayı ticari tercüme hizmetine konu olan belgenin hedef dile aktarılması son derece önemli ve titizlikle ele alınması gereken bir konudur. Bunu ancak profesyonel tercümanlar yapabilir.

Özellikle yurt dışında ticari faaliyetlerde bulunan kurum ve kuruluşlar için bazı yazışmaların yapılmasına ihtiyaç vardır. Bu yazışmalar sıklıkla, genellikle ticari faaliyette bulundukları kişi ve kuruluşlar için şirket hakkında düzenlenen raporlar, yıllık faaliyetler, faturalar, bilançolar, alım – satım işlemleri, ithalat ve ihracat süreçleri. Ticari tercüme hizmeti alan şirketlerin, işlerini yeni pazarlara ve kitlelere ulaştırmayı, ekonomik faaliyetlerini geliştirmeyi, farklı ülkelerdeki işletme veya kişilerle işbirliklerini pekiştirmeyi ve net bir iletişim kurmayı amaçladıkları bilinmektedir. ASPA Tercüme bürosu bu konuda güvenilir partneriniz olabilir.

Yeminli Online Ticari Tercüme Bürosu

Ticari çeviri hizmetinin, dili konuşan fakat alanında uzman olmayan kişiler tarafından verilmesi halinde, şirketinizin ticari kayıp yanında imajının müşterileriniz karşısında zedelenmesine neden olur. Ticari tercüme yapan çevirmenin hedef dile, kültür, metin özelliğine yanında dilin, sektörün terminolojisine hakim olması gerekir. Kaynak metnin hedef dile bire bir aktarılması ticari çeviride esastır.

ASPA Ticari tercüme hizmetleri ekonomi, finans, yatırım, hukuk, işletme alanlarında artık uzmanlaşmış noter yeminli tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır. Profesyonel tercümanlarımız firmanıza ait metinleri yoruma açık olmadan çevirir.

Ticari tercümenin hedefinin kar etmek olduğunu biliyoruz. Bundan dolayı belgelerde yanlış yapılacak tercüme hatasının hukuki sorunlara neden olabileceğinin farkındayız. Bundan dolayı tercüme edilecek dili konuşan değil o dile ve ilgili sektördeki terminolojiye hakim tercümanlarla çalışıyoruz. Bunun yanında ticari çeviride yasal uygunluk konusunda da maksimum derecede itina gösteriyoruz.

Uygun Ticari Çeviri Fiyatları

ASPA tercüme bürosu bünyesinde çalışmakta olan çevirmenlerimiz tarafından tüm ticari belgeleriniz aslına uygun olarak tercüme edilir. Çeviri fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir, daimi müşteri avantajları hakkında bilgi alabilirsiniz.
Ticari tercüme fiyatı hakkında en uygun fiyatı almak için yapmanız gereken tek şey fiyat teklifi formundan varsa belgelerinizi yükleyerek bize bir e-mail göndermektir. Çalışanlarımız en kısa sürede en uygun fiyatla size dönüş yapacaktır.

15 Yıldır İstanbul Şişli lokasyonunda hizmet vermekte olan ASPA tercüme bürosu bu zaman zarfında 53 + Dilde 900 den fazla firmanın 2.300 ticari tercümesine imza atmıştır.