Sözlü Tercüme

Sözlü Tercüme işlerinizde güvenebileceğiniz profesyonel tercüme bürosu. 53 + Dilde standart & noter onaylı tercüme hizmetleri.  97.6% müşteri memnuniyeti. 6,300+ müşteri. 1.5 milyon kelime tercüme. ASPA tercüme her büyüklükteki şirketlere profesyonel çeviriyi uygun maliyet olanağı tanır.

Ardıl Tercüme Hizmeti

Sözlü tercüme işleriniz 53 + Dilde noter yeminli tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır. Hukuki, Ticari, Sağlık, Diploma, Sözleşme, Konferans, Sözleşme, İş Görüşmesi, İş Gezisi başta olmak üzere her sektörde tercüme ana dilinde konuşan çevirmenlerimiz tarafından yapılır.

Aspa Tercüme Bürosu, yüksek kaliteli sözlü çeviri hizmetleri söz konusu olduğunda, sahip olabileceğiniz en iyi çözüm ortağınızdır.  130+ Dilde hizmet verdiğimiz en geniş tercüman ağıdan sahip olduğumuzdan, İspanyolca, Fransızca, Çince, Portekizce, İngilizce, Rusça, Arapça, Japonca başta olmak üzere 53 den fazla dilde tercüme yapıyoruz ve dil & tercümen sayısını her geçen gün arttırıyoruz. Türkiye’nin lider & yenilikçi tercüme bürosu olarak sözlü tercüme işlerinizde güvenebileceğiniz çözüm ortağınız olmak istiyoruz.

Sözlü tercüme hizmetlerimiz ve fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçin. sözlü tercüme

Hızlı & Doğru Çeviri

Profesyonel Ardıl Tercüme

Ardıl tercüme işleriniz için fiyat teklifi formundan dosyalarınızı yükleyerek bize göndere bilirsiniz. Tercüman arkadaşlarımız aynı gün içerisinde dosyanızı inceleyerek en uygun fiyat teklifi ile size dönüş yapacaktır.  Acil tercümeleriniz için whatsapp uygulaması veya telefon üzerinden bizimle iletişime geçiniz.

ASPA tercüme bürosu sözlü, yazılı, teknik, tercüme işlerinizi alanında uzman olan tercümanalar emanet etmektedir.  Bir dili konuşmak o dile hakim olmak anlamına gelmez aynı şekilde bir dile hakim olmak o sektöre veya alana hakim olmak anlamına gelmez. Her dilin ve sektörün kendine has terminolojisine hakim olmak gerekir. Bunu bildiğimiz için sözlü tercüme işlerini sadece o dile hakim olan değil aynı zamanda alanı bilen daha önce ilgili konuda tercüme yapmış uzmanlarımız tercümelerinizi yapmaktadır.

Tercüme yaptırmak istediğiniz alanla alakalı uzmanımızla iletişime geçmek için bizi arayın.

Profesyonel Sözlü Tercüme

Sözlü tercüme işleriniz için fiyat teklifi formundan dosyalarınızı yükleyerek bize göndere bilirsiniz. Tercüman arkadaşlarımız aynı gün içerisinde dosyanızı inceleyerek en uygun fiyat teklifi ile size dönüş yapacaktır.  Acil tercümeleriniz için whatsapp uygulaması veya telefon üzerinden bizimle iletişime geçiniz.

ASPA tercüme bürosu sözlü, yazılı, teknik, tercüme işlerinizi alanında uzman olan tercümanalar emanet etmektedir.  Bir dili konuşmak o dile hakim olmak anlamına gelmez aynı şekilde bir dile hakim olmak o sektöre veya alana hakim olmak anlamına gelmez. Her dilin ve sektörün kendine has terminolojisine hakim olmak gerekir. Bunu bildiğimiz için sözlü tercüme işlerini sadece o dile hakim olan değil aynı zamanda alanı bilen daha önce ilgili konuda tercüme yapmış uzmanlarımız tercümelerinizi yapmaktadır.

Tercüme yaptırmak istediğiniz alanla alakalı uzmanımızla iletişime geçmek için bizi arayın.

130 + Dilde Noter Yeminli Sözlü Tercüme.

İngilizce, Rusça, Arapça, Almanca, Fransızca başta olmak üzere tüm dillerde tercüme ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçin.

  • İngilizce
  • Almanca
  • Rusça
  • Fransızca
  • Arapça
  • Bulgarca
  • Çince
  • Farsça
  • Japonca
  • İspanyolca

Sözlü Çeviri Fiyatları

Sözlü Tercüme fiyatları, teslimat süresi & hizmet işleyişimiz hakkında bilgi almak için lütfen telefon numarası veya teklif formundan bize ulaşın.

Yazılı tercüme projenizi, fiyat teklif formunu doldurarak yükleyin ve bize gönderin. Biz de en kısa sürede en uygun fiyat teklifi ile sizi dönüş yapalım.

Sözlü tercüme ücreti resim, metin gibi farklı olması, karakter sayısı gibi faktörlere göre değiştiği için çalışmanızı gördükten sonra ancak doğru fiyatı verebiliriz.

15 Yıldır İstanbul Şişli lokasyonunda hizmet vermekte olan ASPA tercüme bürosu bu zaman zarfında 130+ Dilde 2.500 den fazla firmanın 2.110 sözlü tercümeye imza atmıştır.