Evlilik Cüzdanı Tercümesi

Categories: Genel

Evlikik cüzdanı tercümesi 53 dilde kendi bünyemizde çalışan profesyonel tercümanlaramız tarafından yapılmaktadır.

Profesyonel tercümanlarımız tarafından tercüme edilen evlilik cüzdanlarınız Türkiye’ye göç ediyorsanız veya başka bir ülkede evliyseniz ve bunu kendi ülkenizde resmileştirmeniz gerekiyorsa, evlilik belgenizin noter onaylı bir çevirisine ihtiyacınız olacaktır.

Doğum belgesi, isim değişikliği belgeleri gibi diğer ilgili belgelerin de tercümesi gerekli olabilir.

Evlilik cüzdanı tercümesi hizmetlerimiz hakkında bilgi veya fiyat almak için 0850 888 91 60 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

15 yılı aşkın süredir profesyonel tercümanlarımız binlerce evlilik cüzdanını başarıyla tercüme etmiştir. Desteklediğimiz 53’ten  fazla dilden hangisinde evlilik belgenizin tercümesine ihtiyacınız olursa olsun, hızlı, doğru bir şekilde teslim için Aspa Tercüme Bürsou en iyi seçeneğinizdir.

Evilik cüzdanı tercümesi

Evlilik Cüzdanı Tercümesi

Evlilik Cüzdanı Tercümesi, her türlü evlilik ve boşanma belgesi özenle tercüme edilir ve hızlıca teslim edilir. Düğünler ve boşanma davaları için sözlü tercüman hizmetimiz için bize ulaşabilirsiniz.

Tercüme nasıl yapılır?

Her hangi konuda “tercüme” ihtiyacı duyduğunuzda, ilk olarak “sözlü ya da yazılı çeviri” olarak talepte bulunmalısınız.

Eğer yazılı çeviri istiyorsanız, belgenin büromuza e-posta, kargo ya da sanal ortam üzerinden ulaştırılması gerekir. Bünyemizde yer alan uzman çevirmen kadromuz ile tüm talepleriniz hızlı ve güvenilir şekilde tercüme edilir ve size teslim edilir.

Noter Onaylı Evlilik Cüzdanı Tercümesi

Evlilik Cüzadnı Tercümesi Fiyatı

Çeviri yapılacak belge için eğer noter tasdiği gerekli ise bu çeviriyi yapacak çevirmenin “yeminli tercüman” olması ve herhangi bir noterde yemin zabtı olması gereklidir.

Noter Yeminli Tercüme

Noter Yeminli Tercüme; her hangi bir belgenin talep edilen dilde tercümesi yapıldıktan sonra noterlerden tasdik edilmesi anlamına gelmektedir. Biz, sizin adınıza tüm bu işlemleri tamamlar ve belgesi size teslim ederiz.

Tercüme Fiyatları

Tercüme fiyatları belirli bazı değişkenlere göre belirlenir. Tercüme fiyatı belirlemek için şu değişkenlere bakılır “belgenin içeriği”, “çeviri yapılacak dil”, “noter tasdik”, “belgenin karakter sayısı”.

Tercüme Yaptığımız Diller

Sözlü ve yazılı tercüme alanında tüm dünya dillerinde çeviri hizmeti vermekteyiz. Fakat en yoğun talep gören dilleri “İngilizce”, “Almanca”, “Fransızca”, “Rusça”, “Arapça” olarak sıralayabiliriz.