En Uygun Fiyat Teklifini İsteyin

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

Varsa Mesajınız

ASPA İngilizce Tercüme Hizmetleri, profesyonel yeminli tercüme hizmeti için tıklayın !
Ingilizce Tercume

İngilizce Tercüme Hizmeti

Tercüme sektöründe biriktirmiş olduğumuz deneyim sayesinde siz değerli müşterilerimize en kaliteli tercüme hizmetini en uygun fiyatlara sunmaktayız.

 • Hangi tür İngilizce tercüme hizmetleri sunuyorsunuz?

  İş belgeleri, akademik metinler, web içerikleri, medikal belgeler, hukuki metinler, teknik dokümanlar vb. gibi çeşitli alanlarda tercüme hizmetleri sunuyoruz.

 • Tercümanlarınız hangi alanlarda uzmanlaşmıştır?

  Tercümanlarımız farklı alanlarda uzmanlaşmıştır, bu sayede çeşitli sektörlerden çeviri taleplerini karşılayabiliriz.

 • Çevirilerinizin kalitesi nasıl sağlanıyor?

  Profesyonel tercümanlarımız tarafından yapılan çeviriler, dil ve içerik kontrollerinden geçer. Kalite kontrol süreçlerimiz titizlikle uygulanır.

Tercüme hizmetlerimiz ile ilgili aklınıza takılan sorular mı var?

Bizi arayın 0850 888 91 60 ya da teklif alın

Profesyonel İngilizce Tercüme Şirketi

İngilizce tercüme hizmetleri vere ASPA Yeminli tercüme ofisi yüksek kaliteli hizmet sunan Türkiye’nin en güvenilir çeviri ofislerinden birisidir.

Ingilizce Tercume 1

Hızlı tercüme, rekabetçi fiyat politikası yanında hukuk, sağlık, teknoloji, edebiyat, resmi evrakları hızlı, titiz, doğru tercüme etmekle biliniriz.İngilizce tercüme hizmetlerimiz & fiyatları hakkında bilgi almak için bizi arayın  0850 888 91 60   veya aşağıdaki fiyat teklifi formunu doldurup gönderin biz sizi arayalım.

İngilizce Çeviri

İngilizce modern dünyada küresel ortak dil olarak kabul edilmektedir.Yüzyıllar önce İngiltere’de ortaya çıkan İngilizce bugün çok geniş bir coğrafyaya yayılmış, Birleşik Krallık, Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Avustralya, İrlanda, Yeni Zelanda gibi ülkelerin anadili niteliğindedir. Özellikle İngiliz Milletler Topluluğu üyelerince ve birçok uluslararası örgüt tarafından da resmi dil kabul edilmektedir.

Anadil ya da resmi dil olmanın ötesinde bugün iletişim, bilişim, ticaret, eğlence, havacılık, diplomasi, bilim gibi alanlarda da İngilizce egemen dildir.Bütün bu gerekçelerden dolayı tercüme ihtiyaçları en fazla İngilizcede ortaya çıkmakta gerek bireysel gerekse kurumsal olarak İngilizce tercüme talebi çok yoğun olmaktadır.

Noter Yeminli Tercüme Hizmetleri veren Aspa Tercüme olarak hizmet vermeye başladığımız ilk günden bu yana her türlü İngilizce tercüme ihtiyacına profesyonel karşılık veriyoruz.Hem sözlü hem de yazılı metinlerde en uygun fiyatlı hizmeti en kaliteli şekilde sunuyoruz. Nikah, toplantı, panel, iş görüşmesi gibi çeşitli konularda ihtiyaç duyulan İngilizce tercüman için yanı başınızdayız.

İngilizce tercüme ihtiyacı farklı şekillerde olabilmektedir. Kimi zaman İngilizce bir metnin Türkçeye çevrilmesi gerekebilmekte, kimi zaman Türkçe bir metnin İngilizceye çevrilmesi gerekebilmektedir.Kimi zaman da İngilizceden başka bir dile ya da başka bir dilden İngilizceye çeviri ihtiyacı oluşabilmektedir.

Tercüme büromuzda bütün ihtiyaçlarınıza karşılık verilebilmekte, deneyimli İngilizce tercümanlarımız ve editörlerimiz sizleri kaliteli tercümelerle tanıştırmaktadırlar.Hizmetlerimiz her zaman yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesine göre gerçekleştirilmekte, alanında uzman, yeminli, noter onaylı tercümanlarımızla destek sağlanmaktadır.Söz verilen süreye azami derecede riayet edilmekte, en kısa sürede tercümeleriniz tarafınıza iletilmektedir. Kurumsal ya da bireysel tercüme ihtiyaçlarınızın tamamında büromuz bir telefon ya da mail kadar yakınınızdadır.

Ingilizce Tercume

Ingilizce Tercume

İngilizce Türkçe Tercüme

İngilizce çevisi ihtiyaçları özellikle İngilizce Türkçe tercüme modelinde yoğunlaşmaktadır. Büromuz sözlü ya da yazılı her türlü İngilizce metnin Türkçeye çevrilmesinde profesyonel çevirmenlerle hizmet vermektedir.

Üstelik bu alanda çalışmalarımızı çok geniş bir yelpazeye yayıyor, geniş bir İngilizce Türkçe tercüme hizmetiyle bütün beklentileri karşılıyoruz.

Başlıca tercüme hizmetlerimiz ise şunlardan oluşuyor:

 • İngilizce Belge Çevisiri: Tercüme bürosu olarak her türlü İngilizce belgenizi online iletişim kurarak Türkçeye çevirebiliyoruz.
 • Bilimsel & Akademik: Akademik makaleleriniz, kitaplarınız, tezleriniz, sunumlarınız ve diğer çalışmalarınızı akademik dile hâkim çevirmenlerimizle tercüme edebiliyoruz.
 • Çevirmen & Tercüman: Çeşitli etkinliklerinizde yüz yüze ya da online tercüman ihtiyacınız olabilir. Bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.
 • Dini Tercüme: Her türlü dini belgenin tercümesi uzman tercümanlarımızca yapılmaktadır.
 • Dış Ticaret Tercümesi: Ticari belgelerinizin, sözleşmelerinizin tercümesi kaliteli şekilde yapılmaktadır.
 • Evlilik Tercümesi: Evlilik cüzdanı, evlilik sözleşmesi ve evliliğe dair bütün belgelerinizin tercümesi büromuzca yapılabilmektedir.
 • Genel Tercüme: Bireysel ya da kurumsal, hangi konuda, uzunluğu her ne olursa olsun İngilizce metinleriniz büromuz uzman ekiplerince tercüme edilmektedir. Tercümeleriniz en kısa sürede hazır olmaktadır.
 • Hukuki Tercüme: Hukuk metinlerinin, belgelerin, makalelerin, mahkeme kararlarının, uzman raporlarının, kanunların, sözleşmelerin, vekaletlerin ve diğer hukuki belgelerin tercümesi yapılmaktadır. Hukuki konularda uzman ekiplerimiz kusursuz çözümler üretmektedir.
 • Online Tercümanlık: Dünyanın her neresinde olursanız olun metinlerinizi ya da fotoğraflarını tarafımıza gönderebilir, hızlı biçimde tercüme desteği alabilirsiniz.
 •  Sözlü Tercüme: Ses dosyalarınıza dair tercüman desteği alabileceğiniz gibi canlı olarak toplantılarda, görüşmelerde, panellerde de tercüman hizmeti isteyebilirsiniz.
 • Sportif Tercüme: Bireysel düzeyde ya da kulüp düzeyinde her türlü sportif evrakın, sözleşmenin, lisansın ve diğer belgelerin tercümesinde büromuzla iletişime geçebilirsiniz.
 • Tıbbi Tercüme: Medikal ekipmanların kullanım kılavuzları, tıbbi araştırmalar, ilaç prospektüsleri, tıbbi kataloglar, tetkikler, deneyler, kitaplar ve diğerleri için tıbbi tercümede uzman ekiplerimizden hizmet alabilirsiniz.
 • Ticari Tercüme: Farklı ülkelere gerçekleştirdiğiniz ticaretlere dair sözleşme, alış satım, ürün detayı gibi her türlü ticari tercümelerinizi alanında deneyimli tercümanlarımıza yaptırabilirsiniz.

İngilizce Tercüme Bürosu İstanbul

İstanbul Türkiye’nin en büyük şehri olmanın çok ötesinde aynı zamanda kalbidir. Her ne kadar başkent statüsünde olmasa da gerek ulusal gerekse uluslararası alanda gözler İstanbul’dadır.

İstanbul, İngilizce tercüme bürosu açısından da oldukça zengindir; fakat tercüme hizmeti verdiğini belirten her kurum aynı kalitede ve güvenilirlikte değildir.

Aspa Tercüme olarak İstanbul’da iki büromuzla her türlü yazılı ya da sözlü İngilizce tercüme taleplerinize karşılık verebiliyoruz. İmkânınız varsa metinlerinizi bürolarımıza getirebilir, uzmanlarımızla görüşebilir, tercümelerinizin ne zaman yapılacağını ne kadar fiyat alınacağını ve diğer detayları görüşebilirsiniz.

Fakat her tercüme ihtiyacı olanın İstanbul’a gelme ihtimali yoktur. Bu nedenle büromuz çağın olanaklarından sonuna kadar yararlanmaktadır.

Tercüme büromuz İstanbul’da hizmet veren İngilizce tercüme büroları arasında ilk günden itibaren büyük ilgi görmüş, kısa sürede en çok tercih edilen ve en fazla tavsiye edilen İngilizce tercüme bürosu haline gelmiştir.

Elde ettiğimiz bu başarıda bazı temel kriterlerimiz belirleyici olmuştur. Bunları söyle sıralayabiliriz:

 • Uzman kadro: Tercüme yapmak için sadece dil bilmek yetmez. Aynı zamanda hedef ve kaynak dilin kültürel yapısını, metnin alakadar olduğu sektörü de tanımak gerekir. Büromuzda İngilizce çeviri yapacak ekiplerimiz gerekli bütün yeterliliklere sahiptirler.
 • Disiplin: Tercüme hizmetlerimiz büyük bir titizlikle devam etmekte, teslim zamanına azami dikkat edilmekte, işlerimiz en geç belirttiğimiz zamanda teslim edilmektedir.
 • Deneyim: Tercüme bir iş sürecidir ve iş sürecinin baştan sonra sağlıklı planlanması gerekir. Bu da büyük oranda deneyim gerektirir. Büromuz kurumsal olarak da İngilizce tercüme konusunda ciddi bir deneyime sahiptir.
 • Şeffaflık: Bizler tamamen müşteri odaklı çalışıyor, aklınıza gelebilecek bütün soruları açık sözlülükle yanıtlıyoruz. Net bilgiler vererek ikna olmanızı sağlıyoruz.
 • Güvenilirlik: Bir tercüme bürosundan beklenen en temel özelliklerden birisi güvenilir olmasıdır. Büromuzda hizmet verdiğimiz kişilerin bilgileri kesinlikle üçüncü şahıslarla paylaşılmamakta, güvenilirliğe ve güvenliğe dikkat edilmektedir.

Ingilizce Tercume

ASPA Tercüme Hizmetleri

Aspa Tercüme olarak tercüme alanında köklü bir geçmişe sahibiz. İlk günden bu yana başta İngilizce olmak üzere onlarca farklı dilde tercüme hizmeti veriyoruz.Kaliteyi prensip edinerek her defasında müşterilerimizin beklentilerinin üzerinde sonuçlar elde ediyor, kendi içimizde sürekli kontrol mekanizması oluşturuyoruz.

Sözlü tercüme, yazılı tercüme, yeminli tercüme gibi pek çok alanda hizmet veriyoruz. Yalnızca metinler üzerinden çeviri yapmıyor, çevirmenlerimizi dilerseniz toplantılarınızda, yurt dışı gezilerinizde de eşlik ettiriyoruz.Kurumsal tercüme ihtiyaçlarınızda eğer noter tasdikli bir belge talep ediliyorsa istenilen dilde tercümeyi yapabiliyor, ardından noter işlemlerini halledebiliyoruz.

Yeminli tercümanlarımızca çevirisi yapılan metinlerinizi imzalıyor, kaşeliyor, mühürlüyor ve sizin adınıza bütün noter işlemlerini tamamlayarak belgenizi teslim ediyoruz.İngilizce ya da herhangi bir dilde tercüme talep ettiğiniz taktirde metninizi sadece o dili bilen tercümanlarımızla paylaşmıyoruz.Aynı zamanda hangi alanda, hangi sektörle alakalı bir çeviri yapılması gerektiğine bakıyor, tercümanımızın o alana hâkim kişi olmasını tercih ediyoruz.

Çünkü her sektörün ayrı bir dil kurgusu vardır. Bir hukuki metinin çevirisi için aynı zamanda bu alanda eğitimli, deneyimli olmak gerekmektedir.Aynı şekilde tıbbi bir çeviri yapacak kişinin tıp literatürüne da az çok hâkim olması gerekmektedir.Tercüman seçimlerimizde bunlara da dikkat ediyor, kursuz bir hizmeti en uygun fiyatlarla sağlamaya çalışıyoruz.

Bütün ihtiyaçlarınız için 7/24 yanı başınızdayız.