En Uygun Fiyat Teklifini İsteyin

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

Varsa Mesajınız

Sözlü tercüme, anlık iletişimde dili aşan bir köprü görevi görerek, farklı dilleri konuşan insanlar arasında anlayış ve iletişim sağlayan önemli bir hizmettir.
Ceviri Programi

Çeviri Proğramı Hizmeti

 • Hangi dillerde çeviri yapabiliyor?

  Çeviri programımız geniş bir dil yelpazesinde çalışmaktadır. İhtiyaçlarınıza göre İngilizce, Türkçe, Almanca, Fransızca, İspanyolca ve daha birçok dilde çeviri yapabiliriz

 • Çeviri programınız hangi dosya formatlarını destekliyor?

  Çeviri programımız genellikle yaygın kullanılan dosya formatlarını destekler. Word belgeleri, PDF dosyaları, metin dosyaları, PowerPoint sunumları, Excel tabloları ve daha birçok formatı rahatlıkla çevirebiliriz.

 • Çeviri programı ne kadar doğru sonuçlar sağlıyor?

  Çeviri programımız, gelişmiş dil işleme ve yapay zeka teknolojileri kullanarak yüksek kalitede çeviri sonuçları üretir. Doğruluk oranı yüksektir, ancak dilin karmaşıklığına, çevrilen metnin niteliğine ve dil çiftine bağlı olarak bazı düzeltmelere ihtiyaç duyabilir.

Tercüme hizmetlerimiz ile ilgili aklınıza takılan sorular mı var?

Bizi arayın 0850 888 91 60 ya da teklif alın

Yeminli Tercüme Hizmeti

Yeminli tercüme, güvenilir çeviri.

Çeviri Programı

Çeviri Programı işlerinizde güvenebileceğiniz profesyonel tercüme bürosu. 130 + Dilde standart & noter onaylı tercüme hizmetleri.  97.6% müşteri memnuniyeti. 6,300+ müşteri. 1.5 milyon kelime tercüme. ASPA tercüme her büyüklükteki şirketlere profesyonel çeviriyi uygun maliyet olanağı tanır

Profesyonel Çeviri Programı

Çeviri ihtiyaçları her dönem olduğu gibi günümüzde de büyük bir yere sahiptir. Hatta günümüzde yurt dışı ilişkileri artık daha yoğun olduğu için profesyonel çeviri programı ihtiyaçları bir kat daha önem taşımaktadır.

Ama her çeviri programı size istediğiniz bilgileri sağlamaz. Çünkü dillerde konuşulan her kelimenin farklı manaları veya farklı anlamaları mevcut olabiliyor. Ya da belli bir kelime anlatılmak istenilenin çok daha dışında da anlam taşıyabiliyor. Bu nedenle mutlaka işinin uzmanı kişilerden profesyonel çeviri programı hizmeti almanız önerilir.

Dünyada hızla değişen iş dengeleri, artık nerede ise tüm sektörleri yurt dışı ile iş ilişkilerine girmeye zorlamıştır. Esasen yurt dışı iş ilişkilerinin bu kadar aktif olması, iş gücünün artmasına ve sektörlerin kendini daha fazla geliştirmesine de olanak sağlamaktadır.

Hal böyle olunca işlerinde daha aktif olmak isteyen kişiler yurt dışı için mutlaka çeviri hizmetlerine ihtiyaç duymaktadır. Gerek iş sözleşmeler, iş anlaşmalarında yapılan hukuki prosedürler ve daha fazlası için Aspa tercümanlık bürosundan destek alabilirsiniz.

Sizler için en hızlı çeviriyi sağlarken yine çeviri konusunda titiz bir işçilik çıkarttıkları için pek çok kişi ve firma tarafından tercih edilmektedir. Çeviri hizmeti için dilerseniz anlık çeviri, dilerseniz de metin üzerinde çeviri hizmeti alabilirsiniz.

Tercüme Programı

Yeminli çeviri hizmeti sizler için her bakımdan daha avantajlıdır. Çünkü bu hizmeti sıradan dil bilen kişiler değil, alanında uzman kişiler vermektedir. Dolayısı ile profesyonel çeviri programı sayesinde sizler de her türlü çevirileriniz için hemen Aspa tercümanlık firmasını tercih edebilirsiniz. Günlük hayatta kullanılan dil hukuki alanda kullanılan dile göre daha zordur. Bu da hukuki alanda tercüme ihtiyacı olan kişiler için daha fazla dikkatli bir şekilde tercüme almaları gerektiğinin bir göstergesi olarak karşımıza çıkar.

Hukuki çeviriler olsun veya diğer çeviri türleri olsun belgeler üzerinde yapılabildiği gibi aynı zamanda da çevrim içi platformlar üzerinde de yapılabiliyor. Çünkü artık kişilerin yurt dışı ile iletişimleri için sadece yazılı metin kullanmadığı bir dönemdeyiz.

Profesyonel çeviri programı sayesinde online olarak ta hizmet alabilirsiniz. Bu hizmeti alırken dikkat edilmesi gereken noktalar ise;

 • Çevirilerin doğru bir şekilde yapılması; bilindiği üzere kelimeler farklı anlamlarda da kullanılabiliyor. Bu durumda konuşmanın doğru bir şekilde tercüme edilmesi için mutlaka çevirilerin doğru yapılması gerekir.
 • Hızlı bir şekilde çeviri yapılmalı; özellikle online ortamlarda ve anlık konuşmalarda çevirilerin hızlı yapılması gerekir.
 • Tercüme yapan kişinin tercüme ettiği dili ana dili gibi bilmesi gerekmektedir; tercüme yapacak olan kişi alanında uzman olmalıdır.

Çeviri Programı 2

130+ Dilde Çeviri Programı

İngilizce, Rusça, Arapça, Almanca, Fransızca başta olmak üzere tüm dillerde tercüme ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçin.


Bizi Arayın

 • İngilizce
 • Almanca
 • Rusça
 • Fransızca
 • Arapça
 • Bulgarca
 • Çince
 • Farsça
 • Japonca
 • İspanyolca

Çeviri Programı Fiyatı

Fiyat konusunda da mutlaka dikkatli olmanız gerekir. Sizler için en uygun fiyata profesyonel online çeviri programı hizmeti veren Aspa tercümanlık bürosunu tercih edebilirsiniz. Yurt dışı hukuki işlemler için ve yine tüm değer konular için bu firmayı tercih ederek uygun fiyatlarından da faydalanabilirsiniz.

Çeviri fiyatları çevirinin yapılacağı dile göre ve saate göre değişmektedir. Örneğin canlı görüşmeler için veya online görüşmeler için farklı fiyatlar istenmektedir. Öte yandan çevrim içi toplantılarda ve görüşmelerde yapılan online çeviriler için de farklı fiyatlar istenebiliyor.

Ayrıca fiyatların değişmesindeki bir diğer etken rol ise çevirinin türüdür. Örneğin sözlü çeviri için farklı fiyatlar istenebiliyorken, belge çevirileri ve yeminli tercümanlık gibi alanlarda farklı fiyatlar istenebilir. Dolayısı ile sizler de ilk olarak ne tür bir çeviri hizmeti almak istediğinizi belirtmelisiniz. Akabinde daha detaylı fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Çeviri Programı 3

Çeviri Programı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Tercüme bürosu verdiği hizmet kalitesi ile kendi vizyonunu ürün, hizmet kalitesini, sözleşme, doküman çevirisi ciddiyetini, uluslararası ilişkilerde iletişim kuvvetini yansıtır. Bunu ise ancak profesyoneller başarabilir.

Çeviri Programı nedir? Tercüme Programı nasıl yapılır?

gibi sıkça sorulan sorular soruların cevapları aslında verilen hizmet kalitesinde ve tercüme ofisinin vizyonunda saklıdır.

Yeminli tercümanlığın yasal geçerliliği nedir?

Yeminli tercümanlık hizmetleri noter ile yapılmaktadır.  Noterde geçerliliği olan bu tür tercümanlıklar için kişilere imza ve kaşe basma yetkisi verilmiştir. Dolayısı ise yasal bir geçerliliğe sahiptir.

Herkesten yeminli tercümanlık hizmeti alınır mı?

Her tercüman yeminli tercüman kategorisine girmez. Bunun için yasaların belirlediği bir takım şartlar vardır. Bu şartlara uyum gösteren kişiler, yeminli tercümanlık hizmeti verebilir.

Online tercümanlık için doğru seçim nasıl yapılır?

Online tercümanlar, konuşuna kelimeleri anlık olarak hızlı bir şekilde tercüme edebilmelidir. Çünkü zaten uzaktan kurulan bir iletişim olduğu için kişilerin daha fazla iletişimi bozulmaması adına mutlaka tercümanların hızlı bir şekilde cümleleri çevirmesinde fayda vardır.