Noter Tasdikli Çeviri Hizmeti

Aspa Tercüme yeminli profesyonel tercüman ekibi ile, noter tasdikli çeviri hizmetini çok uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz…

Noter Tasdikli Çeviri Nedir?

Bazı kurum ve kuruluşlara veya resmi makamlara sunulacak olan belgelerinizin, resmi evraklarınızın tümünü ilgili konuda uzman, yeminli tercüman tarafından tercüme işlemi yapılıp, imzalanıp kaşelenen ve bu işlemlerin noter huzurunda onaylanmasına noter tasdikli tercüme denir. Noter onaylı tercümenin yaptırılmasındaki amaç çevirisi yapılan belgenin çevirisinde herhangi bir yanlışlık olmadığı, doğruluğunun garanti altına alınmasıdır. Noter tasdikli tercüme de bu yüzden yeminli, alanında uzman tercüman kadromuza yaptırılmaktadır. Yılların bize kazandırdığı bilgi ve deneyimler sayesinde yaptığımız işin ne derece mühim olduğunu biliyor ve bu bilinçle çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Noter Onaylı Tercüme Hizmeti

Hangi dilde noter onaylı tercüme yapılacaksa yapılsın, hangi kuruma belge vereceksiniz ve istedikleri ne olursa olsun sizler için bütün şartları karşılayacak ekibe, bilgiye ve tecrübeye sahibiz. Bugüne kadar noter onaylı çeviri olarak en çok verdiğimiz hizmetler şunlar;

 • Evlilik cüzdanı noter onaylı çeviri,
 • Boşanma evrakı noter onaylı çeviri,
 • Evlat edinme belgeleri noter onaylı çeviri,
 • Nüfus cüzdanı noter onaylı çeviri,
 • Uyruk değiştirme noter onaylı çeviri.Yukarı örnek verdiğimiz ve diğer tüm noter tasdikli tercüme belgelerinizin gizlilik ilkesi için yapılmaktadır. Çevirisini yapacağımız ve yaptığımız tüm belgelerinizin gizli tutulacağını ve saklanacağının sizlere garantisini vermekteyiz. Bugüne kadar çalıştığımız yurtiçi ve yurtdışı, kurumsal veya şahsi firmalar, şahıslar vb. tüm müşterilerimiz bize güvendiler ve onların bu güvenini boşa çıkarmadık.

Noter Tasdikli Çeviri Fiyatları

Aspa Tercüme Bürosu olarak müşterilerimize daima en uygun fiyat teklifleri sunarak hizmet vermeye çalışıyoruz. Noter onaylı tercüme fiyatlarında belgenin niteliğine, karşı kurumun evraktan istediklerine göre değişiklik olmaktadır. Bu yüzden net bir fiyat alabilmek için iletişim kanallarımızdan herhangi birisinden bizlere evrakı ulaştırmanız ile sizlere çok kısa sürede inceleyip fiyat teklifi sunabiliriz.

  Bizi Arayın
  0850 888 91 60

   Eposta Gönderin

  Mecidiyeköy Mah. Büyükdere Cad. Andaç Apt. No:45 D:31 Şişli/Mecidiyeköy/İSTANBUL (Şişli Emniyet Yanı)

   Yol Tarifi Al

  Aspa Tercüme Tüm Hakları Saklıdır.