En Uygun Fiyat Teklifini İsteyin

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

Varsa Mesajınız

ASPA Tercüme, Sırpça tercüme hizmetlerinde uygun fiyatlar yararlanmak için hemen tıklayın !
Sirpca Tercume

Sırpça Çeviri Hizmetleri

 • Online çeviri hizmeti sunuyor musunuz?
  Evet, online çeviri hizmeti sunuyoruz. İnternet üzerinden bize ulaşabilir, Sırpça çeviri ihtiyaçlarınızı online olarak bize iletebilirsiniz. Dosyalarınızı elektronik olarak paylaşabilir ve tercüme sürecini çevrimiçi olarak takip edebilirsiniz.

 • Sırpça çeviri fiyatları nasıl belirlenir?
  Sırpça çeviri fiyatları, çevrilecek metnin uzunluğu, karmaşıklığı, hedef dil, teslim süresi gibi faktörlere bağlı olarak belirlenir. Genellikle birim bazında (kelime, sayfa veya saat gibi) fiyatlandırma yapılır. Fakat bazı projelerde özelleştirilmiş fiyatlandırma uygulayabiliriz. Size en uygun fiyatı sunabilmemiz için projenizin detaylarını bize iletebilirsiniz.

 • Yeminli çeviri hizmeti veriyor musunuz?
  Evet, yeminli çeviri hizmeti de sunuyoruz. Eğer resmi veya hukuki belgelerinizin yeminli tercümesine ihtiyaç duyuyorsanız, deneyimli ve yeminli tercümanlarımızla size bu hizmeti sağlayabiliriz. Yeminli çeviri, belgenizin doğruluğunu ve resmiyetini garanti altına alır.

 • Çeviriler ne kadar sürede tamamlanır?
  Çevirilerin tamamlanma süresi, projenin karmaşıklığına, metin uzunluğuna ve teslim süresine bağlı olarak değişiklik gösterir. Basit ve kısa metinler birkaç saat içinde tamamlanabilirken, daha uzun ve karmaşık projeler daha fazla zaman alabilir. İhtiyaçlarınıza ve projenizin detaylarına bağlı olarak size en uygun teslim süresini belirleyebiliriz.

Tercüme hizmetlerimiz ile ilgili aklınıza takılan sorular mı var?

Bizi arayın 0850 888 91 60 ya da teklif alın

Sırpça tercüme

Sırpça Diploma Tercümesi

Sırpça Tercüme Hizmetleri 

Sirpca Tercume 2

Sırpça tercüme hizmetlerini 15 yıldır  sürdüren firmamız kendi bünyesinde çalışan profesyonel, noter yeminli tercüme yetkisi olan tercümanlarla çalışmaktadır.Aciliyet durumuna göre tüm dokümanlarınız doğru, güvenilir, yüksek kaliteli ve noter tasdikli tercüme hizmeti sunuyoruz.

Yaptığımız işin firmanızın işini geliştirme noktasında ne kadar önemli olduğunu bildiğimiz için tercüme sürecini titizlikle yürütüyoruz.

Aspa Tercüme Bürosunun işini tutkuyla yaptığını ve titizlikle çalıştığını bilen belin bütün müşterilerimiz yeniden tercüme ihtiyacı duyduklarına bizi tercih ederler.

Sırpça tercüme fiyatı & hizmetimiz hakkında bilgi almak için 0850 888 91 60 numaralı telefondan bize çağrı bırakmanız yeterli, özel projeleriniz fiyat almak için lütfen buradaki teklif formunu doldurarak gönderin siz hızlı dönüş yapalım.

Sırpça Çeviri Hizmetleri

Tüm tercüme işlerinizi doğru, güvenilir, noter onaylı yaptırmak için doğru adrestesiniz.

15 yılın bize bize kazandırdığı bilgi, tecrübe ile sizlere uygun fiyatlara, memnuniyet garantili Sırpça tercüme hizmeti vermekteyiz.

Yeminli Sırpça tercümanlarımızla hizmet sağlamaktayız.

sizlere;

 • Hukuki tercüme,
 • Ticari çeviri,
 • Sırpça yazılı çeviri,
 • Sözlü tercüme,
 • Sırpça bilimsel ve akademik tercüme,
 • Sırpça tıbbi ve medikal çeviri,
 • Sırpça online çevirmenlik hizmeti,
 • Sırpça sportif tercümeler,
 • Sırpça evlilik & boşanma tercüme hizmeti,

Diplomatik tercüme ve belge tercümeleri gibi hizmetleri en kaliteli ve en uygun fiyatlara sağlamaktayız.

Kurumsal Sırpça Tercüme Çözüm Ortaklığı; Yeminli Sırpça tercüman kadromuzla birçok büyük kurumsal firmanın büyük kapasiteli çeviri işlerini yapmaktayız.

Yaptığımız, başta Arapça, Rusça , Almanca, İngilizce Tercüme hizmetimizden memnun kalan firmalara gün geçtikçe yenisi eklenerek büyümeye devam ediyoruz.

Tercüme hizmeti kurumsal çözüm ortağımız olmak isterseniz bir telefon veya bir mail kadar uzağınızdayız.

Günün herhangi bir saatinde bizlere ulaşarak yeminli tercüme ve noter tasdikli tüm dillerde tercüme işlerinizi, en kısa sürede ve en hızlı şekilde halledebileceğimizden emin olun.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

1. Ekonomik ve kaliteli tercümeler

Hali hazırda uzman ve yeminli tercüman kadromuz sayesinde sizlere son derece hızlı, ekonomik ve profesyonel  hizmet sağlıyoruz.

2. Hızlı ve zamanında iş teslimi

Tüm  tercüme işlerimizi deneyimli tercüman kadromuz, belli bir iş koordinasyonu ile gerçekleştirdiği için söz verdiğimiz sürede sizlere teslim ediyoruz.

3. Size en yakın tercüme bürosu

Sırpça online tercüme hizmetimiz sayesinde sizlere sadece bir mail veya telefon kadar uzağınızdayız. Hızlı çeviri için sadece bize iletişim kanallarımızdan herhangi biriyle ulaşmanız yeterlidir.

4. 7/24 destek hizmeti

Sırpça tercüme hizmeti almadan önce veya aldıktan sonra bize ihtiyaç duyduğunuz her anda sizin yanınızdayız. Kesintisiz destek hizmetimizle daima sizinleyiz.

Sirpca Tercumesi Yapılan Belgeler

Sırpça Tercümesini Yaptığımız Belgeler

Hukuki, ticari, yazılı, sözlü, bilimsel ve akademik, tıbbi ve medikal, sportif, dini, diplomatik, evlilik veya boşanma belgeleri gibi bir çok alanda ihtiyaç duyduğunuz tüm  çeviri işlerinizi, Türkiye’nin en iyi tercümanlarının bulunduğu uzman kadrosuyla gerçekleştirmekteyiz.

Hukuki çevirilerde genellikle mahkeme kararı ve vekaletname tercümesi, imza sirküsü, taahhütname, muvafakatname gibi belgelerin çevirisi istenmektedir.

Ticari alanda çoğunlukla faaliyet belgesi, ticari sicil gazetesi , sözleşme, vergi levhası ve bilanço gibi belge tercümeleri yaptırılmaktadır.

Bilimsel ve akademik alanda genellikle , ödev, makale tercümesi, not dökümü, transkript, öğrenci belgesi ve karne gibi belgelerin hizmeti sağlanmaktadır.

Tıbbi ve medikal alanda tıbbi cihaz kullanım klavuzu Sırpça Türkçe çevirisi, ilaç prospektüsü,  doktor raporu ve laboratuvar sonucunun  işlemleri yapılmaktadır.

Diplomatik ve evlilik gibi alanlarda ise nüfus cüzdanı, pasaport, ehliyet, adli sicil belgesi ile ölüm belgesi, doğum belgesi, tapu, ruhsat gibi belgelerin tercümesi yapılmaktadır. Tercüme büromuza yukarıda belirttiğimiz başlıca belgeler için

Sırpça Türkçe tercüme hizmeti istenmektedir. Fakat biz Aspa Tercüme Bürosu olarak herhangi bir türde ve çeşitli amaçlarda kullanılacak olan belge fark etmeksizin her türlü belgenin Sırpça çeviri yapmaktayız.

Noter Tasdikli/Onaylı Sırpça Tercüme Hizmeti

Tercümesi yapılan belgeler, noter tasdikli ve yeminli tercüman ile federasyon tarafından yapılan onaylama olmak üzere iki farklı şekilde onaylanır.

Peki noter tasdikli Sırpça çeviri  işlemi nasıl yapılır? Sırpça yeminli çeviri, tercümesini gerçekleştirdiği belgeyi notere sunar ve belgenin tercümesinin yeminli tercüman tarafından yapıldığı noter doğrular. Noter tasdikli yeminli tercüme işlemi bu şekilde yapılmaktadır.

Diğer tasdikli tercüme işlemi ise  tercüme yaptığı belgeyi kendi imzası ve mührüyle onaylar. Onayladığı bu belge için bir de federasyon onayı alarak, belgeye federasyon tarafından verilen kodu ekleyerek işlemi gerçekleştirir.

Sırpça Tercüme Fiyatları

Sizlere, tercüme bürosu olarak son derece profesyonel, deneyimli ve kemikleşmiş tercüman kadromuzla hem en uygun fiyattan, hemde en kaliteli, sizi memnun edecek şekilde tercüme hizmetini vermeye çalışıyoruz.

Sırpça tercüme fiyatları çevirisini istediğiniz belgenin türüne, boyutuna ve zorluk derecesine göre değişikli göstermektedir.

Sırpça noter onaylı tercüme fiyatı, Sırpça yeminli tercüme fiyatı almak için çevirisi yapılacak olan belgenizi Whatsapp destek hattımıza veya e-mail adresimize göndermeniz halinde size net bir fiyat verebiliriz.

Ayrıca tercüme fiyatı almak veya özel projelerinizin fiyatını öğrenmek isterseniz  doldurarak projenizi detaylandırın, biz de en hızlı şekilde size dönüş yapalım.

Kafanıza takılan herhangi bir soruda, öğrenmek istediğiniz bir durum hakkında bizlere ulaşmaktan lütfen çekinmeyin.

Aspa Tercüme bürosu olarak sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız. Sizin tek yapmanız gereken iletişim kanallarımızdan herhangi birisiyle bize ulaşmanız, gerisini bize bırakabilirsiniz…