Tercüme Bürosu

Güvenebileceğiniz profesyonel tercüme bürosu. 53 + Dilde standart & noter onaylı tercüme hizmetleri.  97.6% müşteri memnuniyeti. 6,300+ müşteri. 1.5 milyon kelime tercüme. ASPA tercüme her büyüklükteki şirketlere profesyonel çeviriyi uygun maliyet olanağı tanır.

Hemen Arayın

Veya Formu Doldurup Fiyat Teklifi İsteyin
(0850) 888 91 60
info@aspatercume.com

Formu Doldurun, Sizi Arayalım!

Tercüme Bürosu

Noter Yeminli

En Uygun Fiyatı Alın

Yeminli Çeviri Ofisi

ASPA,  İstanbul – Şişli lokasyonunda hizmet veren, 15 yılı aşkın süredir yüksek kaliteli, profesyonel çeviri hizmetleri sunan bir tercüme şirketidir. Çoğu endüstri segmentinde Türkiye’nin lider markalarından oluşan müşterilerimiz var. Müşteri listemize göz atın, Google müşteri yorumlarını okuyun. Çoğu ASPA tercüme bürosunun en iyi çeviri şirketi olduğunu düşünüyor.

ASPA, Global Çeviri Hizmetleri veren bir şirkettir. 90’dan fazla ülkede, 53’den fazla dilde çeviri yapan geniş tercüman ağımız var. Her türlü dokümanı mümkün olan en kısa süre içerisinde kaliteli, doğru tercüme etme kapasitesi taşıyoruz. Sıkı bir kalite politikasıyla desteklenen, tamamen insan tarafından yapılan tercüme sunuyoruz.  İş akışımızda yazılımcılarımız tarafından geliştirilen araç & yazılım teknolojilerini kullanarak metinleri olabildiğince hızlı ve doğru çeviriyoruz.

ASPA Tercüme Bürosu’nda önceliğimiz kalitedir. Müşterilerinizin tercüme ettirdikleri belge ve dokümanların ne kadar önemli olduğunu biliyoruz . İyi bir çeviri aldığınızdan emin olmak için tüm tercümeler teslimattan önce gözden geçirilir. Çalıştığımız şirketlerin çoğu , ihtiyaçları için en iyi tercüme hizmeti sağlayıcısı olduğumuzu düşünüyor.

Hızlı & Doğru Tercüme

Kaliteli Çeviri Hizmetleri

Web sitemizden 7/24 belge tercüme hizmeti sipariş edebilirsiniz. Çeviri hizmetleri fiyat teklifi almak için buradaki formdan dokümanları yükleyerek bize ulaşabilirsiniz.

Tercüme Bürosu
Tercüme Bürosu
Hızlı & Doğru Tercüme

Kaliteli Çeviri Hizmetleri

Web sitemizden 7/24 belge tercüme hizmeti sipariş edebilirsiniz. Çeviri hizmetleri fiyat teklifi almak için buradaki formdan dokümanları yükleyerek bize ulaşabilirsiniz.

53 + Dilde Noter Yeminli Tercüme Bürosu.

İngilizce, Rusça, Arapça, Almanca, Fransızca başta olmak üzere tüm dillerde tercüme ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçin.

Tercüme Bürosu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Tercüme bürosu verdiği hizmet kalitesi ile kendi vizyonunu ürün, hizmet kalitesini, sözleşme, doküman çevirisi ciddiyetini, uluslararası ilişkilerde iletişim kuvvetini yansıtır. Bunu ise ancak profesyoneller başarabilir.

Tercüme bürosu ne iş yapar? Yeminli tercümen ne iş yapar? gibi sıkça sorulan sorular soruların cevapları aslında verilen hizmet kalitesinde ve tercüme ofisinin vizyonunda saklıdır.

Bir dil üzerine eğitim görmüş, akademik olarak diploma ile noter huzurunda yeterli olduğunu tasdik etmiş, resmi olarak çevirisini yaptığı belge için imza yetkisine sahip kişiye Yeminli Tercüman denir. Tüm alanlarda, çevirinin uzman ve noterden yeminli tercümanlar tarafından aslına uygun tercüme edilip onaylanmasına yeminli tercüme denilmektedir. Yeminli çeviriler genellikle resmi evraklar ya da sözleşme gibi metinler için talep edilmektedir. Yeminli çevirmenler noter, mahkeme gibi kurumlarda da sözlü çeviri (ardıl tercüme) yapabilirler.
Yapılacak işin genel ismi tercüme (çeviri) olmakla beraber, yazılı çeviri ise mütercim (translator), sözlü tercüme ise tercüman (interpreter) ismini alır.
Pasaport tercümeleriniz tüm dünya dillerinden Türkçe’ye, uzman tercümanlarımız tarafından en hızlı ve en doğru şekilde yapılmaktadır. Pasaport tercümeleri için çevirisini yaptırmak istediğiniz Pasaportu ofisimize getirebilir, e-mail ya da faks yoluyla gönderebilirsiniz. Yeminli pasaport tercümeleri için çevirisini istediğiniz pasaportun aslını yanınızda bulundurmanız gerekmektedir.

Tercüme büroları fiyatlandırma işlemi,  492 sayılı harçlar kanunu gereği, bir sayfa, 12 punto yazı karakteri büyüklüğünde, yirmi satır üzerinden ve ya bir sayfa boşluksuz bin (1000) karakter üzerinden ücretlendirilir.
Fiyatlandırma işlemi asıl belge üzerinden değil, çevirisi yapılan hedef dil üzerinden 1 sayfa 1000 karakter(harf) veya 140 -180 sözcük(kelime) üzerinden yapılır. Sözcük sayımı, Microsoft Word Office programındaki araçlar kısmından sözcük sayımı komutuna tıklandığında görülen boşluksuz karakter veya sözcük sayısı esas alın.

  • Tercüme ücretlerine %18 Katma Değer Vergisi dahil değildir.
  • Tercüme ücretine noter tasdik ücreti dahil değildir.
  • Noter tasdik ücreti ilgili noter tarafından ayrıca tahsil edilir.
  • Anlaşmalı müşterilerimiz için çok uygun ve özel fiyatlar lütfen sorunuz.
  • Öğretim görevlileri Öğrenci tezleri için uygun fiyatlar.

* Yazılı ve sözlü tercüme fiyatları için lütfen arayınız.

Size Yardımcı Olalım

Noter Yeminli & Her Türlü Belge Çevirisi

53 + dilde tüm dokümanlarınızın tercümesi için iletişime geçin. Nitelikli tercümanlarımız en kısa süre & uygun fiyata çeviriye hazır.

Aspa Tercüme Bürosu Garantili

15 Yıllık Tecrübe

Hemen Arayın

Veya Formu Doldurup Fiyat Teklifi İsteyin
(0850) 888 91 60

Formu Doldurun, Sizi Arayalım!