En Uygun Fiyat Teklifini İsteyin

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

Varsa Mesajınız

ASPA Çeviri Ofisi, Metinlerinizi hızlı, doğru ve profesyonel bir şekilde İspanyolca’ya çeviriyoruz.
Ispanyolca Ceviri Hizmetleri

İspanyolca Çeviri Hizmeti

 • Hangi diller arasında İspanyolca tercüme hizmeti sunuyorsunuz?
  İspanyolca tercüme hizmetimiz, İspanyolca’nın diğer dillere veya diğer dillerin İspanyolca’ya tercümesini içerir. Ayrıca İspanyolca’dan farklı dillere de tercüme yapabiliyoruz.

 • Çalışma süreniz nedir?
  Çalışma süresi, proje büyüklüğüne, karmaşıklığına ve talebin aciliyetine bağlı olarak değişebilir. Genellikle metin boyutuna ve tercüme ihtiyacının özelliklerine göre çalışma süresi belirlenir.

 • Tercüme hizmetlerinizin kalitesini nasıl sağlıyorsunuz?
  Kaliteli tercümeler için profesyonel tercümanlarımızla çalışıyoruz. Tercüme sürecinde, dilbilgisi, anlam ve tarz uyumu gibi unsurlara özen gösteriyoruz. Ayrıca, çevirilerimizi kalite kontrol süreçlerinden geçirerek doğruluğunu sağlıyoruz.

 • Fiyatlandırma politikanız nasıl işliyor?
  Fiyatlar projenin karmaşıklığına, metin uzunluğuna, aciliyetine ve tercüme türüne bağlı olarak değişiklik gösterir. Size proje bazında uygun bir fiyat teklifi sunmak için metinleri ve ihtiyaçlarınızı değerlendiriyoruz.

Tercüme hizmetlerimiz ile ilgili aklınıza takılan sorular mı var?

Bizi arayın 0850 888 91 60 ya da teklif alın

Yeminli Tercüme Hizmeti

Yeminli tercüme, güvenilir çeviri.

İspanyolca Tercüme Hizmeti

İspanyolca tercüme hizmetlerini  15 yıldır İstanbul – Şişli lokasyonunda sürdüren firmamız kendi bünyesinde çalışan profesyonel, noter yeminli tercüme yetkisi olan tercümanlarla hizmet sunmaktadır.Doğru, güvenilir, yüksek kaliteli ve noter tasdikli tercüme hizmetimizde projenizin aciliyetine göre tercüman sayısını arttırma kapasitemiz vardır.Tutkuyla yaptığımız tercüme işinin firmanızın işini geliştirme noktasında ne kadar önemli olduğunu bildiğimiz için tercüme sürecini titizlikle yürütüyoruz.

İşimizi tutkuyla, disiplinli ve titizlikle yaptığımızı belin bütün müşterilerimiz yeniden tercüme ihtiyacı duyduklarına bizi tercih ederler.

İspanyolca tercüme fiyatı & hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için 0850 888 91 60 numaralı telefondan bize çağrı bırakmanız yeterli, özel projeleriniz fiyat almak için lütfen buradaki teklif formunu doldurarak gönderin size hızlı dönüş yapalım.

İspanyolca Tercüme

İspanyolca Yeminli Çeviri

Tüm tercüme işlerinizi doğru, güvenilir, noter onaylı yaptırmak için doğru adrestesiniz.

15 yılın bize bize kazandırdığı bilgi, tecrübe ile sizlere uygun fiyatlara, memnuniyet garantili İspanyolca tercüme hizmeti vermekteyiz.

Yeminli İspanyolca tercümanlarımızla hizmet sağlamaktayız.

sizlere;

 • Hukuki tercüme,
 • Ticari çeviri,
 • İspanyolca yazılı çeviri,
 • Sözlü tercüme,
 • İspanyolca bilimsel ve akademik tercüme,
 • İspanyolca tıbbi ve medikal çeviri,
 • İspanyolca online çevirmenlik hizmeti,
 • İspanyolca sportif tercümeler,
 • İspanyolca evlilik & boşanma tercüme hizmeti,

Diplomatik tercüme ve belge tercümeleri gibi hizmetleri en kaliteli ve en uygun fiyatlara sağlamaktayız.

İspanyolca Tercüme Fiyatları

Kurumsal İspanyolca Tercüme Çözüm Ortaklığı; Yeminli İspanyolca tercüman kadromuzla birçok büyük kurumsal firmanın büyük kapasiteli çeviri işlerini yapmaktayız.

Yaptığımız, başta Arapça, Rusça , Almancaİngilizce Tercüme hizmetimizden memnun kalan firmalara gün geçtikçe yenisi eklenerek büyümeye devam ediyoruz.

Tercüme hizmeti kurumsal çözüm ortağımız olmak isterseniz bir telefon veya bir mail kadar uzağınızdayız.

Günün herhangi bir saatinde bizlere ulaşarak yeminli tercüme ve noter tasdikli tüm dillerde tercüme işlerinizi, en kısa sürede ve en hızlı şekilde halledebileceğimizden emin olun.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

1. Ekonomik ve kaliteli tercümeler

Hali hazırda uzman ve yeminli tercüman kadromuz sayesinde sizlere son derece hızlı, ekonomik ve profesyonel  hizmet sağlıyoruz.

2. Hızlı ve zamanında iş teslimi

Tüm  tercüme işlerimizi deneyimli tercüman kadromuz, belli bir iş koordinasyonu ile gerçekleştirdiği için söz verdiğimiz sürede sizlere teslim ediyoruz.

3. Size en yakın tercüme bürosu

İspanyolca online tercüme hizmetimiz sayesinde sizlere sadece bir mail veya telefon kadar uzağınızdayız. Hızlı çeviri için sadece bize iletişim kanallarımızdan herhangi biriyle ulaşmanız yeterlidir.

4. 7/24 destek hizmeti

İspanyolca tercüme hizmeti almadan önce veya aldıktan sonra bize ihtiyaç duyduğunuz her anda sizin yanınızdayız. Kesintisiz destek hizmetimizle daima sizinleyiz.

İspanyolca Tercümesini Yaptığımız Belgeler

İspanyolca Tercüme Yaptığımız Belgeler

Hukuki, ticari, yazılı, sözlü, bilimsel ve akademik, tıbbi ve medikal, sportif, dini, diplomatik, evlilik veya boşanma belgeleri gibi bir çok alanda ihtiyaç duyduğunuz tüm  çeviri işlerinizi, Türkiye’nin en iyi tercümanlarının bulunduğu uzman kadrosuyla gerçekleştirmekteyiz.

Hukuki çevirilerde genellikle mahkeme kararı ve vekaletname tercümesi, imza sirküsü, taahhütname, muvafakatname gibi belgelerin çevirisi istenmektedir.

Ticari alanda çoğunlukla faaliyet belgesi, ticari sicil gazetesi , sözleşme, vergi levhası ve bilanço gibi belge tercümeleri yaptırılmaktadır.

Bilimsel ve akademik alanda genellikle , ödev, makale tercümesi, not dökümü, transkript, öğrenci belgesi ve karne gibi belgelerin hizmeti sağlanmaktadır.

Tıbbi ve medikal alanda tıbbi cihaz kullanım klavuzu İspanyolca Türkçe çevirisi, ilaç prospektüsü,  doktor raporu ve laboratuvar sonucunun  işlemleri yapılmaktadır.

Diplomatik ve evlilik gibi alanlarda ise nüfus cüzdanı, pasaport, ehliyet, adli sicil belgesi ile ölüm belgesi, doğum belgesi, tapu, ruhsat gibi belgelerin tercümesi yapılmaktadır. Tercüme büromuza yukarıda belirttiğimiz başlıca belgeler için

İspanyolca Türkçe tercüme hizmeti istenmektedir. Fakat biz Aspa Tercüme Bürosu olarak herhangi bir türde ve çeşitli amaçlarda kullanılacak olan belge fark etmeksizin her türlü belgenin İspanyolca çeviri yapmaktayız.

Noter Tasdikli/Onaylı İspanyolca Tercüman Hizmeti

Tercümesi yapılan belgeler, noter tasdikli ve yeminli tercüman ile federasyon tarafından yapılan onaylama olmak üzere iki farklı şekilde onaylanır.

Peki noter tasdikli İspanyolca çeviri  işlemi nasıl yapılır? İspanyolca yeminli çeviri, tercümesini gerçekleştirdiği belgeyi notere sunar ve belgenin tercümesinin yeminli tercüman tarafından yapıldığı noter doğrular. Noter tasdikli yeminli tercüme işlemi bu şekilde yapılmaktadır.

Diğer tasdikli tercüme işlemi ise  tercüme yaptığı belgeyi kendi imzası ve mührüyle onaylar. Onayladığı bu belge için bir de federasyon onayı alarak, belgeye federasyon tarafından verilen kodu ekleyerek işlemi gerçekleştirir.

İspanyolca Tercüman Fiyatları

İspanyolca tercüme fiyatları sayfası 130 – 350 TL arası değişmektedir. Fakat tercüme dili, türü, karakter sayısı, fiyatları etkileyen faktörlerdir.

Örneğin tıbbi, hukuki tercüme fiyatı sayfa sayısı karakterine göre değişmekle birlikte 150 TL iken daha kolay ve karakter sayısı az olan pasaport tercümesi sayfası 250 TL olabilir.Bundan dolayı tercüme için fiyat verebilmemiz için lütfen bizimle iletişime geçerek önce projeniz hakkında detaylı bilgi almamızı sağlayın.

Sizlere, tercüme bürosu olarak son derece profesyonel, deneyimli ve kemikleşmiş tercüman kadromuzla hem en uygun fiyattan, hemde en kaliteli, sizi memnun edecek şekilde tercüme hizmetini vermeye çalışıyoruz.İspanyolca tercüme fiyatları çevirisini istediğiniz belgenin türüne, boyutuna ve zorluk derecesine göre değişikli göstermektedir.

İspanyolca noter onaylı tercüme fiyatıİspanyolca yeminli tercüme fiyatı almak için çevirisi yapılacak olan belgenizi Whatsapp destek hattımıza veya e-mail adresimize göndermeniz halinde size net bir fiyat verebiliriz.Ayrıca tercüme fiyatı almak veya özel projelerinizin fiyatını öğrenmek isterseniz  buradaki teklif formumuzu doldurarak projenizi detaylandırın, biz de en hızlı şekilde size dönüş yapalım.

Kafanıza takılan herhangi bir soruda, öğrenmek istediğiniz bir durum hakkında bizlere ulaşmaktan lütfen çekinmeyin.

Aspa Tercüme bürosu olarak sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız. Sizin tek yapmanız gereken iletişim kanallarımızdan herhangi birisiyle bize ulaşmanız, gerisini bize bırakabilirsiniz…