Akademik Çeviri Hizmeti Aspa Tercüme yeminli profesyonel tercüman ekibi ile, akademik çeviri hizmetini çok uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz…

Akademik Çeviri Nedir? Akademik kariyer yapmak isteyen öğrenciler, uzmanlar kendilerini geliştirmek istedikleri dallarda akademik kariyer yapabilmek için birçok çalışma yapmaktadırlar. Ülkemizde veya yurtdışında herhangi bir üniversite tarafından yapılmış çalışmalar, yayınlanmış makaleler yabancı dilde sunulmuş olabilmektedir. Bu makaleyi veya çalışmayı iyi okuyup anlayabilmek için akademik çeviriye ihtiyaç duyulmaktadır. Farklı dillerde yazılmış makale, dergi, kitaplar, raporlar gibi akademik tercümesi yapılacak olan belgeleri alanında uzmanlaşmış ve mevcut dilin çevrileceği dil bilgisine hakim tercümanlarımız sizler için akademik çeviri hizmeti sağlamaktadır.

Akademik Çeviri Hizmeti Alanında uzman, yılların verdiği tecrübeye sahip uzmanlaşmış Aspa tercüme bürosu tercüman kadrosuyla sizlere tüm Dünya dillerinde akademik çeviri hizmeti sağlamaktayız. Tamamen müşteri memnuniyeti ve uygun fiyat politikasıyla çalışan Aspa Tercüme bürosu yıllardır akademik tercüme hizmeti sağlamaktadır. Çevirisi yapılacak akademik metnin veya belgenin bizlere ulaştırılması halinde ön inceleme ekibimiz devreye girer ve sizlere kısa bir bilgi verilir. Onay alındıktan sonra çevirisi yapılacak olan akademik metnin size ne zaman lazım olacağı, aciliyeti sorulur ve buna göre tercümeye hemen başlanıp dediğiniz tarihte tercüme size teslim edilir.

Akademik Çeviri Fiyatları Akademik çeviri fiyatları belgenin niteliğine, uzunluğuna ve hangi dilde tercüme yapılacağına göre değişiklik göstermektedir. Aspa Tercüme Bürosu olarak bugüne kadar müşterilerimize yardımcı olmak, onları memnun etmek adına en uygun fiyatları sunmaya çalıştık. Tercüme fiyatı almak için ilgili belgenin iletişim kanallarımızdan herhangi birisiyle bize ulaştırmanız yeterlidir. Belge incelemesi yapılır, size fiyat teklifi sunulur ve onay verildikten sonra çeviriniz yapılarak sizlere teslim edilir.

  Bizi Arayın
  0850 888 91 60

   Eposta Gönderin

  Mecidiyeköy Mah. Büyükdere Cad. Andaç Apt. No:45 D:31 Şişli/Mecidiyeköy/İSTANBUL (Şişli Emniyet Yanı)

   Yol Tarifi Al

  Aspa Tercüme Tüm Hakları Saklıdır.