Pasaport tercümesi genelde yurtdışı seyahatlerinde, yabancı evlilikler, vatandaşlık başvuruları, daimi ikamet gibi resmi işlemlerde kullanılmak üzere istenir.

Pasaport hukuki belge olarak kabul edilen çok önemli bir belge olduğundan dolayı diğer hukuki belgelerde olduğu gibi birçok hukuki işlemde kullanılır.

Mahkemeler veya pasaport tercümesi isteyen kurumlar profesyoneller tarafından tercüme edilmiş ve ilgili makamlar tarafından onaylanmış tercümeler isterler.

Bu kadar önemli bir belde ancak profesyoneller tarafından yapılmalıdır ve noter yeminli tercüman ibrazı tercümede bulunmalıdır.

Aspa Tercüme Bürosu pasaportun ne kadar önemli bir belge olduğunu bildiği için diğer tercüme dokümanlarında olduğu gibi bu tür belgelerin tercümesinde titizlikle, doğru şekilde noter onaylı pasaport tercümesi yaparak aciliyete göre aynı gün içerisinde teslim etmektedir.

Pasaport tercümesi işlemleriniz için  0850 888 91 60 numaralı telefondan bize aramanız yeterlidir.

Pasaport Tercümesi

Pasaport Tercümesi Nasıl Yapılır?

Pasaport tercümeleri oldukça risklidir bundan dolayı yanlış bilgiler ciddi sorunlara, maddi ve zaman kaybına neden olabilmektedir. Bu nedenle tercüme işlemlerini profesyonel, bünyemizde çalışan, tercüme edilmesi gereken dili ana dilinde konuşan tercümanlarımız yapmaktadır.

Aspa tercüme olarak aylık 400’ün üzerinde farklı dillere pasaport tercümesi yapmaktayız ve oldukça riskli olan çeviri sürecini sadece konusunda uzman tercümanlarımız kontrolünde yürütmekteyiz.

Tercüme işlemine başlaya bilmemiz için e-mail yolu veya ile bize ulaştırmanız yeterli olacaktır. SSL sertifikası kullandığımız için sitemizdeki teklif formu üzerinden de güvenle göndere bilirsiniz.

Pasaport Tercüme Ücreti

Pasaport Tercüme Ücreti

Pasaport tercüme ücreti 30 TL – 60 TL arasında değişmektedir. Tercüme edilecek dil ve karakter sayısına göre pasaport tercüme fiyatı değişir. Pasaportunuzu tarafımıza göndererek tercüme ettirmeden önce fiyat alabilirsiniz.

Noter onaylı pasaport tercüme fiyatı 150 TL ila 170 TL arası değişmektedir.  Noter yeminli tercüme için de aynı şekilde tercüme edilen dil ile birlikte noterin alacağı ücret fiyata dahil edilir.

Pasaport Tercümesi Yaptığımız Diller

Pasaport Tercümesi Yaptığımız Diller

53 dilde tercüme yapan firmamız, başlıca;

olmak üzere tüm dillerde tercüme hizmeti vermekteyiz.

Başta pasaport olmak üzere her türlü tercüme hizmetleriniz için iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.