Altyazı Tercüme Hizmeti

Altyazı Tercüme Hizmeti Aspa Tercüme yeminli profesyonel tercüman ekibi ile, altyazı çeviri hizmetini çok uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz…

Altyazı Tercüme Hizmeti Aspa Tercüme Bürosu olarak müşterilerimize sağladığımız hizmetlerden biriside altyazı (subtitle) tercüme hizmetidir. Yılların bizlere verdiği bilgi ve deneyim, uzmanlaşmış tercüman ekibimiz ile ister yabancı film, dizi, belgesel olsun ister Türkçe’den diğer dillere altyazı çevirilecek olsun tümünün hizmetini vermekteyiz. İzlediğiniz herhangi bir altyazılı videoda en ufak bir tercüme hatası bariz ortaya çıkmakta, izleyene anlatılmak istenen duygu ve düşünce aktarılamamaktadır. Bu yüzden belirli bir zaman harcanan, emek ve para dökülen bu sektörde altyazı çevirisi olmazsa olmazlardandır.

Altyazı Çevirisi Film altyazı tercümesi, dizi altyazı tercümesi, belgesel altyazı tercümesini videoyla uyumlu, senkronize bir biçimde ve sahneyle uyum sağlayacak şekilde tercümesini yapmaktayız. Yaptığımız işin öneminin farkında olarak son derece titiz bir şekilde altyazı hizmeti vermekteyiz. Her türlü video klipleri, kısa filmler, uzun metrajlı filmler, sanatsal filmler, belgeseller gibi tüm video içeriklerine uyumlu şekilde altyazı çevirisi yapmaktayız.

Altyazı Çeviri Fiyatları Altyazı tercüme fiyatları videonun içeriğine, hangi dile çevirileceğine, videonun uzunluğuna göre değişim göstermektedir. Subtitle çeviri fiyatı almak için iletişim kanallarımızdan herhangi biriyle bize ulaşıp bilgi verirseniz çok kısa sürede size fiyat teklifi sunmaktayız. Altyazı tercüme fiyat teklifi için hemen bize ulaşın, en kısa sürede sizlere yardımcı olalım.

  Bizi Arayın
  0850 888 91 60

   Eposta Gönderin

  Mecidiyeköy Mah. Büyükdere Cad. Andaç Apt. No:45 D:31 Şişli/Mecidiyeköy/İSTANBUL (Şişli Emniyet Yanı)

   Yol Tarifi Al

  Aspa Tercüme Tüm Hakları Saklıdır.