Uzmanlık Belgesi Tercümesi

Bilindiği üzere, Ülkemizde eğitimi yaptırılan tıp veya diş hekimliği uzmanlık dalları, bu dallarda uzman olabilmek için gerekli koşullar, tıp veya diş hekimliğinde uzmanlık eğitimi verecek kurum ve kuruluşların nitelikleri ile uzmanlık eğitiminin usul ve esasları ile yurt içi ve yurt dışında, tıpta uzmanlık mevzuatında belirlenen ana ve yan dallarda uzmanlık eğitimi yapmış kişilerin uzmanlık belgesi tescil iş ve işlemleri; 1219 sayılı Tababet ve Şuabat-ı Sanatlarının Tarzı İcrasına Dair Kanun, 181 sayılı Kanun Hükmünde Kararname ve ilgili mevzuat hükümleri dâhilinde Bakanlığımızca yürütülmektedir.

 

Tercüme nasıl yapılır? Her hangi konuda “tercüme” ihtiyacı duyduğunuzda, ilk olarak “sözlü ya da yazılı çeviri” olarak talepte bulunmalısınız. Eğer yazılı çeviri istiyorsanız, belgenin büromuza e-posta, kargo ya da sanal ortam üzerinden ulaştırılması gerekir. Bünyemizde yer alan uzman çevirmen kadromuz ile tüm talepleriniz hızlı ve güvenilir şekilde tercüme edilir ve size teslim edilir.

 

Yeminli Tercüman Çeviri yapılacak belge için eğer noter tasdiği gerekli ise bu çeviriyi yapacak çevirmenin “yeminli tercüman” olması ve herhangi bir noterde yemin zabtı olması gereklidir.

 

Noter Yeminli Tercüme Noter Yeminli Tercüme; her hangi bir belgenin talep edilen dilde tercümesi yapıldıktan sonra noterlerden tasdik edilmesi anlamına gelmektedir. Biz, sizin adınıza tüm bu işlemleri tamamlar ve belgesi size teslim ederiz.

 

Tercüme Fiyatları Tercüme fiyatları belirli bazı değişkenlere göre belirlenir. Tercüme fiyatı belirlemek için şu değişkenlere bakılır “belgenin içeriği”, “çeviri yapılacak dil”, “noter tasdik”, “belgenin karakter sayısı”. Tercüme Yaptığımız Diller Sözlü ve yazılı tercüme alanında tüm dünya dillerinde çeviri hizmeti vermekteyiz. Fakat en yoğun talep gören dilleri “İngilizce”, “Almanca”, “Fransızca”, “Rusça”, “Arapça” olarak sıralayabiliriz.

  Bizi Arayın
  0850 888 91 60

   Eposta Gönderin

  Mecidiyeköy Mah. Büyükdere Cad. Andaç Apt. No:45 D:31 Şişli/Mecidiyeköy/İSTANBUL (Şişli Emniyet Yanı)

   Yol Tarifi Al

  Aspa Tercüme Tüm Hakları Saklıdır.