En Uygun Fiyat Teklifini İsteyin

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

Varsa Mesajınız

Şişli çeviri ofisi

ASPA Yeminli Tercüme, Şişli ilçesinde uzman tercümanlarla yeminli çeviri hizmeti sunmaktadır.
Mecidiyekoy tercume Burosu 1

Şişli Diploma Tercümesi

Şişli Doğum Belgesi Tercümesi

Şişli bölgesindeki profesyonel tercüme ihtiyaçlarınız için ASPA Yeminli Tercüme en doğru adres.

  • Hızlı ve güvenilir tercüme çözümleri için Şişli’deki ASPA Yeminli Tercüme’yi tercih edebilirsiniz.

  • Şişli’de yeminli tercüme bürosu arıyorsanız ASPA Tercüme, kaliteli ve uygun fiyatlı hizmetleriyle öne çıkıyor.

  • ASPA Yeminli Tercüme Şişli, noter onaylı çeviri hizmetleriyle güvenilir tercüme çözümleri sunmaktadır.

  • Şişli’de tercüme ihtiyaçlarınızı karşılamak için ASPA Yeminli Tercüme’ye başvurabilirsiniz

Tercüme hizmetlerimiz ile ilgili aklınıza takılan sorular mı var?

Bizi arayın 0850 888 91 60 ya da teklif alın

Yeminli tercümanlar Şişli

Şişli Noter Yeminli Çeviri Ofisi

Şişli Noter Yeminli Çeviri Ofisi 

Şişli yeminli tercüme bürosu deneyimli ve yetkin çalışma kadrosuyla tüm dillerde yeminli tercümanlık hizmeti sağlıyor. Yeminli tercüme gereksinimin artmasıyla birlikte kaliteli ve verimli çalışma sistemiyle müşterilerin odak noktası haline gelen bu büro alanında çalışmalarını sürdürüyor.

Yeminli tercüme hizmeti, noter tarafından bu yetki verilen yeminli tercümanlar tarafından gerçekleştirilir. Yeminli tercümanlar ise kendilerine iletilen belgeyi istenilen dile tercüme ettikten sonra doğruluk beyanı kullanarak çalışmalarını tamamlarlar.

Şişli yeminli tercüme bürosu kadrosunda bulunan yeminli tercümanlar ile istenilen belgeyi istenildiği şekle uygun hale getirerek sizlere hizmet sunuyor. Sizler gerekli olan tüm evraklarınızla bu tercüme bürosuna başvurduğunuz taktirde kaliteli bir hizmetle karşılaşacaksınız.

Yeminli tercüme işlemleri genellikle evrak alışverişinin yoğun olduğu kurum ve kuruluşlar tarafından talep edilir. Örneğin birçok resmi kuruluş istediği belgeleri yeminli tercüme edilmiş haliyle istemektedir. Yahut özel şirketler arasındaki sözleşmeler yeminli tercüme işlemine tabii tutuluyor.

Şişli yeminli tercüme bürosu ehliyet, vize, kimlik, ikametgâh ve daha pek çok alanda istenilen ve şart tutulan belgeleri istenilen dilde tercüme ediyor. Tercüme edilen ve editörlük hizmetine tabii olan belgeler doğruluk beyanları ile kişi ya da kurumlara teslim ediliyor.

Şişli Yeminli Tercüme Bürosunun Hizmetleri

Şişli yeminli tercüme bürosu şahsi evraklar, kurum evrakları, sözleşmeler, projeler ve daha birçok alanda tüm dillerde hizmet sağlıyor. Bu hizmetlere ulaşmak ise size bir telefon kadar yakın. Tercüman bürosu tarafından sağlanan bu hizmetler kişi ve kurumlara kolaylık sağlıyor.

Yeminli tercüme işlemine sabıka kaydı, pasaport, sözleşmeler, sertifikalar, ikametgâh senedi, mahkeme kararları, banka dokümanları ve sözleşmeler gibi birçok başlık eklenebilir. Bu belgelerin hepsi noter beyanı istedikleri için yeminli tercümana baş vurulur.

Şişli yeminli tercüme bürosu yukarıda yer alan evraklar konusunda gerekli tercüme çalışmasını tamamladıktan sonra notere onaylatır. Ardından ise gerekli kişi ya da kurum-kuruluşa gönderim sağlar.

Günümüzde çokça belgenin yeminli tercüme işlemine tabii tutulduğu görülüyor. Fakat insanlar bu hizmet karşılığında ücret ödeyecekleri bu işlemin güvenilir kişilerce yapılmasını istiyorlar. Çünkü sanal platformların artması ile birçok dolandırıcı yapı ortaya çıkmıştır. İncelendiğinde bu tarz güvenilir olmayan yerlerden kaynaklanan çok sayıda sorun görülmektedir.

Bu bağlamda Şişli yeminli tercüme bürosu sağladığı güven ilişkisi ile bir adım öne çıkıyor. Nitekim tüm çalışma alanlarında güveni sağlamak önem arz ediyor. Deneyimli ve alanında uzman kadrosuyla çalışmalarıyla müşterileriyle oluşturduğu bu sağlıklı iletişim bu büroyu diğerlerinden ayırıyor.

Yeminli Tercüme ile Yapılan İşlerde Aranan Şartlar

Yeminli tercümeyi normal tercümeden ayıran farklar bulunuyor. Bunların başında bu tercümenin yeminli tercüman tarafından yapılması geliyor. Yeminli tercüman ise noter tarafınca onaylanıyor. Çünkü ülkemizde bu unvan sadece noterler tarafından veriliyor. Şişli tercüme bürosu da yeminli tercümanlarıyla hizmetlerini sağlıyor.

Bir sonraki şart ise belgede tercümanın doğruluk beyanını gerçekleştirmesidir. Bu beyan yeminli tercümanın ad-soyad, imza, tarih ve kaşe gibi bilgilerinden oluşur. Bunlara ek olarak ıslak imzanın bulunması da büyük ehemmiyet taşır.

Özetlemek gerekirse yeminli tercüme çalışması, yeminli tercüman tarafından gerçekleştirilmeli ve belgede doğruluk beyanları ve ıslak imza yer almalıdır.